Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Aleksandr Łoktajew: Podczas meczu walczyłem ze sprzętem

Joanna Wyrwoł
Joanna Wyrwoł
Podczas wyjazdowego meczu we Wrocławiu składywęgla.pl Polonia Bygdoszcz została pokonana 32:58. Aleksandr Łoktajew zdobył w tym pojedynku zaledwie cztery punkty.

- Zawody były całkiem fajne, ale takiego wyniku się nie spodziewaliśmy. Chłopaki tutaj we Wrocławiu są bardzo mocni i korzystają z atutów własnego toru, który wymaga nie tylko siły ale i umiejętności. Należy im pogratulować postawy i zwycięstwa - powiedział po meczu Aleksandr Łoktajew.

Młody Ukrainiec nie ukrywał także, że od początku zawodów walczył ze sprzętem, dlatego też jego wynik nie był rewelacyjny. - Jeden bieg się udał, a resztę było widać. Takie miałem rozerwane te zawody, ale to jest wszystko do poprawienia. Jeśli chodzi o moje starty to wychodziły mi nieźle. Natomiast później nie wiedziałem co robić, aby silnik chciał jechać dalej. Nie chciał ze mną współpracować - dodał Łoktajew.

Aleksandr Łoktajew liczy, że zła passa Bydgoszczy może się odwróciAleksandr Łoktajew liczy, że zła passa Bydgoszczy może się odwróci
Po porażce we Wrocławiu bydgoszczanie mają coraz mniejsze szanse na pozostanie w gronie najlepszych. - Zobaczymy jak będzie dalej. Trzeba walczyć do końca i być wytrwałym. Może będzie tak, że zła passa się odwróci i będzie lepiej. No zobaczymy. Przed nami jeszcze następne zawody. Jak będzie, niedługo się przekonamy. Na razie nie ma co gdybać - zakończył zawodnik "Gryfów".

Jesteś kibicem "czarnego sportu"? Mamy dla Ciebie fanpage na Facebooku. Zapraszamy!

na Facebooku.

Komentarze (50):

Wszystkie komentarze (50)

Komentarze (50)

×
    Wszystkie komentarze (50)
    PRZEJDŹ NA WP.PL