Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Eric Ashede zwyciężył w półfinale MIM Szwecji

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
Vetlanda gościła w niedzielę uczestników półfinału Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Szwecji. W turnieju najlepszy okazał się [tag=34225]Eric Ashede[/tag].

Drugi w sobotnich zawodach był Kenny Wennerstam, a trzeci Joel Andersson.

Finał odbędzie się 31 sierpnia w Vetlandzie. Rozstawieni w nim są Oliver Berntzon, Victor Palovaara, Jacob Thorssell, Joel Larsson, Mathias Thoernblom, Freddy Godlund, Fredrik Engman i Henric Lindqvist.

Wyniki:

1. Eric Ashede - 14 (3,2,3,3,3)
2. Kenny Wennerstam - 12 (2,3,3,3,1)
3. Joel Andersson - 12 (3,3,2,2,2)
4. John Lindman - 11 (w,3,3,2,3)
5. Tim Gudmundsson - 10 (1,2,1,3,3)
6. Rasmus Broberg - 9 (3,2,2,2,d)
7. Oskar Karlsson - 8+3 (2,1,R,3,2)
8. Rasmus Ekloef - 8+2 (3,1,3,1,0)
-------------------------
9. Alexander Johansson - 8+1 (2,3,1,0,2)
10. Adrian Bergqvist - 8+0 (1,0,2,2,3)
-------------------------
11. Freddie Broms - 7 (2,1,2,1,1)
12. Simon Lindh Astroem - 4 (1,1,1,1,0)
13. Stefan Hurtig - 3 (0,2,0,d,1)
14. Alexander Liljekvist - 2 (0,2)
15. Viktor Lockstroem - 2 (1,d,1,0,d)
16. Johan Jensen - 1 (1)
17. Jonas Engdahl - 1 (0,0,0,1,-)
18. Martin Liljekvist - 0 (0,t,u,u,-)

Bieg kwalifikacyjny:
Johansson, Lockstroem, A.Liljekvist, Jensen

Bieg po biegu:
1. Ashede, Wennerstam, Gudmundsson, M.Liljekvist
2. Ekloef, Broms, Lindh Astroem, Engdahl
3. Andersson,, Karlsson, Bergqvist, Lindman (FX)
4. Broberg, Johansson, Lockstroem, Hurtig
5. Wennerstam, Broberg, Ekloef, Bergqvist
6. Lindman, Hurtig, Broms, A.Liljekvist (M.Liljekvist – TT)
7. Johansson, Ashede, Karlsson, Engdahl
8. Andersson, Gudmundsson, Lindh Astroem, Lockstroem (R)
9. Wennerstam, Broms, Lockstroem, Karlsson (R)
10. Ekloef, Andersson, Johansson, M.Liljekvist (F)
11. Ashede, Bergqvist, Lindh Astroem, Hurtig
12. Lindman, Broberg, Gudmundsson, Engdahl
13. Wennerstam, Andersson, Engdahl, Hurtig (R)
14. Karlsson, Broberg, Lindh Astroem, M.Liljekvist (F)
15. Ashede, Lindman, Ekloef, Lockstroem
16. Gudmundsson, Bergqvist, Broms, Johansson
17. Lindman, Johansson, Wennerstam, Lindh Astroem
18. Bergqvist, A.Liljekvist, Jensen, Lockstroem (R)
19. Ashede, Andersson, Broms, Broberg (R)
20. Gudmundsson, Karlsson, Hurtig, Ekloef

Bieg dodatkowy o 7 miejsce:
21. Karlsson, Ekloef, Johansson, Bergqvist

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL