Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Diamenty i Diabły mają nowych zawodników

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Z powodu kontuzji zmian w składach swoich drużyn musieli dokonać włodarze Newcastle Diamonds i Plymouth Devils. Nowymi zawodnikami tych drużyn zostali Anton Rosen i Kalle Katajisto.

Z powodu urazu kręgosłupa starty w tym sezonie zakończył Christian Henry. Brytyjczyk był ważnym ogniwem Newcastle Diamonds i promotor tego zespołu szybko rozpoczął poszukiwania nowego zawodnika. - W związku z informacją, że Christian zakończył sezon musimy znaleźć nowego zawodnika. Chcemy sprowadzić kogoś, kto sprosta zadaniu zastąpienia Henry'ego - przyznał George English. Wybór władz Diamentów padł na Antona Rosena, dla którego będzie to debiut w lidze angielskiej.

Z kolei w drużynie Plymouth Devils w tym sezonie nie wystąpi już Cory Gathercole. Australijczyk nabawił się kontuzji, która wyklucza go ze startów w tym sezonie. Włodarze Diabłów znaleźli już zastępstwo dla Gathercole. Nowym zawodnikiem tego klubu został Kalle Katajisto, który w przeszłości z powodzeniem ścigał się w barwach Edinburgh Monarchs. - Kalle od jakiegoś czasu był w kręgach naszych zainteresowań, lecz dopiero teraz będzie mógł zasilić nasz klub. On ciężko pracuje nad swoim sprzętem, a także musiał uporządkować sprawy ze sponsorami. Jestem pewien, że to będzie dobry transfer - powiedział Lee Tigger, menedżer Diabłów.

Jesteś kibicem "czarnego sportu"? Mamy dla Ciebie fanpage na Facebooku. Zapraszamy!

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL