Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Oświadczenie ŻKS ROW Rybnik: Przepraszamy naszych kibiców

 Redakcja
Redakcja
W niedzielę podczas meczu II ligi żużlowej w Rybniku doszło do incydentu z udziałem kibiców piłkarskiego [tag=8290]Energetyk ROW Rybnik[/tag].

Fani drużyny piłkarskiej po drugim wyścigu wywiesili transparent o treści: "ROW Rybnik to tylko piłka". Doszło do szarpaniny z pozostałymi kibicami i fanów piłkarzy musiała wyprowadzić ochrona. W poniedziałek oświadczenie w tej sprawie wydały władze klubu żużlowego.

Oświadczenie ŻKS ROW Rybnik:

Przepraszamy naszych kibiców za incydent jaki miał miejsce podczas meczu z Kolejarzem Opole dnia 18 sierpnia 2013 roku. Przypomnijmy - grupa kiboli piłkarskich zakłóciła przebieg zawodów rozwieszając na ogrodzeniu toru transparent o treści: "ROW Rybnik to tylko piłka". Wobec kibiców obecnych na stadionie użyto też wulgarnych słów.

To niedopuszczalne. Dlatego dziś spotkaliśmy się z prezesem klubu Energetyk ROW Rybnik i poprosiliśmy go o przeprowadzenie rozmowy z kibicami piłkarskimi na temat tego, co się stało w niedzielę. Mamy nadzieję, że incydent miał charakter jednorazowy i w przyszłości rybniccy fani będą raz dopingować piłkarzy, a raz żużlowców. Według własnego wyboru i własnych upodobań.

Od wielu lat żużel jest jedną z najbardziej familijnych dyscyplin sportu - na zawody przychodzą całe rodziny i we wspaniałej atmosferze dopingują zawodników. Wierzymy, że w naszym mieście w przyszłości wciąż tak będzie i obiecujemy że zrobimy wszystko, by rybnicki stadion w czasie zawodów żużlowych był obiektem bezpiecznym i otwartym dla wszystkich, dla których sport żużlowy jest prawdziwą pasją.

Zarząd Stowarzyszenia
Żużlowy Klub Sportowy
ROW Rybnik

na Facebooku.

Komentarze (22):

 • Julchen Stee Zgłoś
  Stanik ,trzymej siegorole z elektrowni nie bydom nom godac,co je lepszespeedway miol pora razy miszca,a ci ,co kopiom do bala ,to byli pora razy w piyrszej lidze i po sezonie furgali do
  Czytaj całość
  drugijzuzel byl zawsze w jakijs lidzepilka nozno byla rozwionzano,pora lot ich nie bylojak te gorole z elektrowni mogom sie przywlaszczyc nazwa ROWBartROW....skond mosz taki fajny awatar?tysz go chca
  • wiking Zgłoś
   nic sie nie stało ale zamkneli te łyse pały ?
   • BartROW1 Zgłoś
    Pisałem do Stanika na forum już, powiedział że na wyjeździe do Krosna będzie wszystko w tym temacie omawiane.
    Wszystkie komentarze (22)

    Komentarze (22)

    ×
     Wszystkie komentarze (22)
     PRZEJDŹ NA WP.PL