Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Czy Szombierski upadł celowo? Zobacz wideo!

Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski
[tag=862]Dospel Włókniarz Częstochowa[/tag] pokonał w półfinale Unibax, ale nie awansował do finału Enea Ekstraligi. Kluczowy był upadek Szombierskiego i decyzja sędziego o jego wykluczeniu do końca zawodów.

Lista ujęć:
1. Bieg 3. - upadek i wykluczenie Rafała Szombierskiego (Włókniarz Częstochowa)
2. Bieg 5. - zwycięstwo Rune Holty (Włókniarz Częstochowa)
3. Bieg 10. - zwycięstwo Tomasza Golloba (Unibax Toruń)
4. Bieg 14. - zwycięstwo Artura Czai (Włókniarz Częstochowa)
5. Bieg 15. - upadek Tomasza Golloba (Unibax Toruń) i Rune Holty (Włókniarz Częstochowa)
6. Powtórzony bieg 15. - defekt Rune Holty (Włókniarz Częstochowa), zwycięstwo Michaela Jepsena Jensena (Włókniarz Częstochowa)

Materiał przygotowany i dostarczony przez Enea Ekstraliga/x-news. Na podstawie warunków licencyjnych jest on dostępny wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

na Facebooku.

Komentarze (173):

 • Adam Swiatek Zgłoś
  TO JEST CZERWONA KARTKA DLA KAŻDEGO KIBICA DURZYNY OSZUKANEJ PRZEZ SĘDZIEGO ZLE NAPISANYM REGULAMINEM. TYM BADZIEJ ZE TEN BIEG JESZCZE O NICZYM NIEDECYDOWAŁ. KIBIC CKM
  • Wojtek Kasprzak Zgłoś
   Jestem fanem Włokniarza, byłem na stadionie.Uwazam,że Szombierski przegiąl-upadek ewidentnie "kontrolowany" i kara (niestety) słuszna. Wlokniarz ewidentnie zasłużyl na AWANS, jedynym
   Czytaj całość
   winowajcą był PECH. Ale świat się na tym nie konczy. Najwazniejsze,że chłopaki SUPER powalczyli i dali SUPER widiwisko. Nie zawiedli. Chwała im za TO. Za rok znów bedzie szansa. Tylko warunek- bez Szuminy, bo realnie to zawiódł w calym sezonie- co, nie??? POZDRAWIAM WLÓKNIARZ GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   • domel79 Zgłoś
    Dla napinaczy z Torunia. Przypomnijmy sobie mecz Falubazu z Toruniem z dnia 28.04.2013. Co powinien dostać Holder za to co zrobił w biegu 12. Pewnie złoty medal. To jest dopiero fair play.Oto link:
    (1h51min) A co do Szombierskiego to moim zdaniem powinien zostać ukarany ale nie od razu czerwoną kartka tylko żółtą.Podobne przypadki są w piłce nożnej. Zawodnik wybija piłkę po gwizdku i co?? Nie dostaje od razu czerwonej kartki tylko żółtą.
    Wszystkie komentarze (173)

    Komentarze (173)

     Wszystkie komentarze (173)
     PRZEJDŹ NA WP.PL