Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Finał w Zielonej Górze bez kibiców z Torunia?

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
W niedzielę poznamy Drużynowego Mistrza Polski w sezonie 2013. Wszystko wskazuje na to, że spotkania Stelmet Falubazu Zielona Góra z Unibaksem Toruń na stadionie nie obejrzą kibice gości.

Jak poinformowali zielonogórzanie, toruński klub nie wziął odpowiedzialności za swoich fanów. Z tego powodu postanowiono zrezygnować z sektorów buforowych, a bilety na te miejsca zostaną sprzedane kibicom gospodarzy.

Komunikat Stelmet Falubazu Zielona Góra:

"Ze względu na fakt, iż klub z Torunia nie wziął odpowiedzialności za swoich kibiców, mimo iż zaproponowaliśmy im bilety po 20 złotych (zgodnie z deklaracjami, że taką cenę utrzymamy do końca sezonu). Postanowiliśmy zrezygnować z sektorów buforowych i udostępnić sektory H3, H4 I H5 kibicom z Zielonej Góry. Jest nam niezwykle przykro, że grupy zorganizowane z Torunia nie będą miały swojego sektora, ale ze względu na fakt, że nie mamy żadnej pewności czy nowa trybuna zostanie oddana do użytku zdecydowaliśmy się ponad 1000 dodatkowych miejsc udostępnić kibicom z Zielonej Góry."

Przypomnijmy, że pierwszy mecz finałowy zakończył się wygraną torunian 46:43. Spotkanie na Motoarenie oglądało 17500 widzów, w tym liczne grono kibiców z Zielonej Góry.

Źródło: falubaz.com

na Facebooku.

Komentarze (173):

Wszystkie komentarze (173)

Komentarze (173)

×
    Wszystkie komentarze (173)
    PRZEJDŹ NA WP.PL