Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kibice Wybrzeża kupili w przedsprzedaży 5263 bilety! Zostało tylko około 3 tys. wejściówek!

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Jak już informowaliśmy, przed hitem I ligi w Gdańsku prowadzona była przedsprzedaż biletów. Ostatecznie kibice znad morza wykupili aż 5263 bilety. W kasach zostało tylko około 3 tysięcy wejściówek!

Przedsprzedaż w kasach gdańskiego stadionu była prowadzona w sobotę przez jedenaście godzin. W tym czasie sprzedano 5263 biletów na niedzielne spotkanie. Jeśli dodać do tego około 1000 osób, które posiadają ważne karnety, bądź zaproszenia na niedzielne spotkanie, już w tym momencie ponad 6 tysięcy osób jest uprawnionych do zobaczenia meczu Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk z GKM-em Grudziądz.

W niedzielę od godziny 9 rano prowadzona będzie sprzedaż pozostałych biletów. - Cieszymy się bardzo, że dzisiejsza przedsprzedaż biletów przyniosła tak dobry efekt. Biorąc pod uwagę ilość sprzedanych karnetów, rozdystrybuowanych przez klub zaproszeń, a także pulę biletów dla fanów GKM-u, w niedzielę w kasach dla naszych fanów dostępnych będzie już tylko około 3 tysięcy biletów - powiedział Grzegorz Rogalski, rzecznik prasowy klubu znad morza.

Dodatkowo działacze Renault Zdunek Wybrzeża mają niespodziankę dla kibiców, którzy zdecydują się kupić w niedzielę droższe o pięć złotych wejściówki. - Dla pierwszych 200 fanów, którzy jutro przy okazji nabywania wejściówek wypełnią krótką ankietę naszego partnera, Banku BGŻ, przygotowane zostały koszulki zawierające hasło zachęcające do wspierania naszych żużlowców w sezonie 2014. Przypominamy, że kasy zostaną otwarte o godzinie 9 rano - dodał Rogalski w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl.

Takie koszulki otrzyma 200 kibiców z GdańskaTakie koszulki otrzyma 200 kibiców z Gdańska
Przedsprzedaż w Gdańsku wypadła wyśmienicie!Przedsprzedaż w Gdańsku wypadła wyśmienicie!


Mecz Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - GKM Grudziądz obejrzy komplet widzów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (33):

Wszystkie komentarze (33)

Komentarze (33)

×
    Wszystkie komentarze (33)
    PRZEJDŹ NA WP.PL