Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Stelmet Falubaz: Wniosek Unibaksu jest nieuzasadniony

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Przedstawiciele Stelmetu Falubazu są zdziwieni, że toruński klub domaga się obustronnego walkowera po meczu w Zielonej Górze. - Zgłoszenie zespołu nastąpiło poprawnie - tłumaczą.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship
O tym, że Unibax Toruń domaga się obustronnego walkowera po meczu w Zielonej Górze pisaliśmy już wcześniej. Torunianie uważają, że na zgłoszeniu zielonogórzan na mecz rewanżowy brakuje podpisów zawodników. W tej chwili trudno powiedzieć, czy Komisja Orzekająca podzieli zastrzeżenia toruńskiej ekipy, bo może powołać się na artykuł 713 pkt. 3 w brzmieniu:

Jeżeli klub oświadczy na piśmie, że nie przystąpi do meczu, SE zweryfikuje wynik meczu jako walkower dla drużyny przeciwnika tego klubu. 

Spokój w tej sprawie zachowują przedstawiciele Stelmet Falubaz Zielona Góra, którzy są przekonani, że zgłoszenie drużyny do zawodów nastąpiło w sposób prawidłowy. - Zgłoszenie drużyny zostało w regulaminowym czasie przez sędziego odebrane. Na Jury Zawodów został potwierdzony fakt jego prawidłowego przyjęcia - powiedział Jacek Frątczak, kierownik zielonogórskiego zespołu. 

Jesteś kibicem "czarnego sportu"? Mamy dla Ciebie fanpage na Facebooku. Zapraszamy!

Unibax Toruń chce... złotego medalu!

na Facebooku.

Komentarze (111):

Wszystkie komentarze (111)

Komentarze (111)

×
    Wszystkie komentarze (111)
    PRZEJDŹ NA WP.PL