Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Adrian Cyfer zwyciężył w turnieju Vetlanda Open

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Zwycięstwem Adriana Cyfera zakończył się turniej indywidualny Vetlanda Open. Polak w finałowym wyścigu pokonał Roberta Petterssona, Joela Larssona i Henrika Karlssona.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship
Wyniki:
1. Adrian Cyfer - 12 (3,3,3,3) + 1. miejsce w finale A
2. Robert Pettersson - 10 (3,2,2,3) + 2. miejsce w finale A
3. Joel Larsson - 11 (3,2,3,3) + 3. miejsce w finale A
4. Henrik Karlsson - 10 (3,1,3,3) + defekt w finale A
5. Mikkel Salomonsen - 8 (2,0,3,3) + 1. miejsce w finale B
6. Kenny Wennerstam - 7 (2,3,1,1) + 2. miejsce w finale B
7. Dennis Pedersen - 9 (3,3,2,1) + upadek w finale B
8. John Lindman - 10 (2,3,3,2) + ns w finale B
9. Nike Lunna - 6 (d,3,2,1) + 1. miejsce w finale C
10. Dennis Jonsson - 7 (2,1,2,2) + 2. miejsce w finale C
11. Benny Johansson - 5 (1,1,1,2) + 3. miejsce w finale C
12. Alex Johansson - 7 (2,2,1,2) + 4. miejsce w finale C
13. Jonas Engdahl - 4 (0,1,1,2) + 1. miejsce w finale D
14. Freddie Broms - 4 (1,2,1,0) + 2. miejsce w finale D
15. Patrick Haug - 3 (1,0,2,0) + defekt w finale D
16. Eric Ashede - 3 (0,2,0,1) + wykluczenie w finale D
17. Alexander Liljekvist - 2 (1,0,0,1)
18. Viktor Lockstroem - 1 ( 1,0,0,0)
19. Johan Jensen - 1 (0,1,0,0)
20. Jiri Nieminen - 0 (w,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Karlsson, Jonsson, Haug, Ashede
2. Cyfer, Lindman, B. Johansson, Lunna (d)
3. Pedersen, Salomonsen, Liljekvist, Engdahl
4. Pettersson, Wennerstam, Lockstroem, Nieminen (w)
5. Larsson, A. Johansson, Broms, Jensen
6. Cyfer, Pettersson, Karlsson, Salomonsen
7. Pedersen, Broms, B. Johansson, Lockstroem
8. Wennerstam, A. Johansson, Engdahl, Haug
9. Lunna, Larsson, Jonsson,
10. Lindman, Ashede, Jensen, Liljekvist
11. Karlsson, Lunna, A. Johansson, Liljekvist
12. Larsson, Pettersson, B. Johansson, Ashede
13. Lindman, Jonsson, Engdahl, Lockstroem
14. Salomonsen, Haug, Broms
15. Cyfer, Pedersen, Wennerstam, Jensen
16. Karlsson, Lindman, Wennerstam, Broms
17. Salomonsen, A. Johansson, Ashede, Lockstroem
18. Larsson, B. Johansson, Liljekvist, Haug
19. Pettersson, Jonsson, Pedersen, Jensen
20. Cyfer, Engdahl, Lunna

Półfinały:
21. Pettersson, Cyfer, Pedersen, Salomonsen
22. Larsson, Karlsson, Wennerstam, Lindman

Finał D:
23. Engdahl, Broms, Haug (d), Ashede (w)

Finał C:
24. Lunna, Jonsson, B. Johansson, A. Johansson

Finał B:
25. Salomonsen, Wennerstam, Pedersen (u), Lindman (ns)

Finał A:
26. Cyfer, Pettersson, Larsson, Karlsson (d)

na Facebooku.

Komentarze (13):

Wszystkie komentarze (13)

Komentarze (13)

×
    Wszystkie komentarze (13)
    PRZEJDŹ NA WP.PL