Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Marek Jankowski dla SportoweFakty.pl: Słyszeliśmy o zainteresowaniu Unibaksu

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Marek Jankowski potwierdza, że słyszał o zainteresowaniu Unibaksu Toruń Patrykiem Dudkiem. W Zielonej Górze nikt nie wyobraża sobie jednak, żeby ten zawodnik miał odejść ze Stelmetu Falubazu.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Informacja o zainteresowaniu Patrykien Dudkiem ze strony Unibaksu Toruń wzbudziła wiele emocji. Działacze Stelmetu Falubazu Zielona Góra nie wyobrażają sobie, żeby ten zawodnik mógł przenieść się do Grodu Kopernika, ale wiedzą, że torunianie są zainteresowani jego usługami. - Mogę potwierdzić, że słyszałem o zainteresowaniu Patrykiem Dudkiem ze strony Unibaksu Toruń - powiedział w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl prezes Marek Jankowski.

Zielonogórzanie zachowują jednak spokój i wierzą, że sprawa zakończy się pomyślnie. - Na rozmowy z Patrykiem mamy jeszcze czas i wiem, że obie strony chcą dojść do porozumienia. A co do innych klubów, to pragnę zauważyć, że zgodnie z regulaminem nie można jeszcze oficjalnie prowadzić negocjacji z zawodnikami. To będzie możliwe dopiero w późniejszym czasie - dodaje Jankowski.

Torunianie liczą, że przekonają Patryka Dudka do startów w barwach Unibaksu. W minionym sezonie zawodnik Stelmetu Falubazu był najlepszym juniorem na torach ENEA Ekstraligi. W polskiej lidze uzyskał średnią biegopunktową 2,111, która plasuje go na 10. pozycji w gronie najskuteczniejszych zawodników całych rozgrywek.

Jesteś kibicem "czarnego sportu"? Mamy dla Ciebie fanpage na Facebooku. Zapraszamy!

Patryk Dudek w Unibaksie? Działacze Stelmetu Falubazu zachowują w tej sprawie spokójPatryk Dudek w Unibaksie? Działacze Stelmetu Falubazu zachowują w tej sprawie spokój

Czy Patryk Dudek powinien kontynuować swoją karierę w Zielonej Górze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (116):

Wszystkie komentarze (116)

Komentarze (116)

    Wszystkie komentarze (116)
    PRZEJDŹ NA WP.PL