Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Victoria Piła z pierwszym kontraktem

Robert Szłapak
Robert Szłapak
Działacze pilskiego klubu dogadali się z pierwszym zawodnikiem, który ma reprezentować barwy Victorii w sezonie 2014. Jest nim dobrze znany pilskiej publiczności doświadczony Duńczyk.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
W sobotę kontrakt z Victorią Piła podpisał Jesper Monberg. Duńczyk w latach 1999-2000 reprezentował barwy TS Polonii Piła, z którą zdobył złoty oraz srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski. W sezonie 2013 Monberg pierwszy raz w swojej karierze występował w polskiej lidze w najniższej klasie rozgrywkowej i był najlepszym zawodnikiem Kolejarza Opole.

Działacze Victorii zapewniają, że jest to pierwszy, a jednocześnie jeden z ostatnich zagranicznych zawodników, których ujrzymy w pilskich w barwach w sezonie 2014. - Podpisaliśmy kontrakt z Jesperem Monbergiem, ponieważ jest to zawodnik gwarantujący punkty. Skład chcemy oprzeć w siedemdziesięciu procentach na krajowych zawodnikach, a jeżeli już będziemy kontraktować obcokrajowców, to tylko takich, którzy mają na swoim koncie dobre występy w ostatnich latach w naszej lidze - powiedział członek zarządu Victorii, Tomasz Żentkowski, który w zbliżającym się sezonie będzie prawdopodobnie menadżerem pilskiej drużyny.

Nieoficjalnie wiadomo, że władze klubu doszły do porozumienia także z kilkoma zawodnikami krajowymi, jednak nazwiska zostają jeszcze tajemnicą.

na Facebooku.

Komentarze (51):

Wszystkie komentarze (51)

Komentarze (51)

    Wszystkie komentarze (51)
    PRZEJDŹ NA WP.PL