Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Postępy w sprawie Hancocka. Cieślak: Idziemy w dobrym kierunku

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Greg Hancock coraz bliżej Unii Tarnów. Do podpisania umowy jeszcze nie doszło, ale obie strony są bliżej porozumienia. - Zmierzamy w dobrym kierunku - mówi Marek Cieślak.

Greg Hancock jest obecnie głównym celem transferowym tarnowskiej Unii. Jaskółki mają jednak dużego konkurenta w Fogo Unia Leszno, która prowadzi równocześnie rozmowy z Emilem Sajfutdinowem. Najbliższe godziny mogą przynieść pierwsze rozstrzygnięcia. W tej chwili o postępach można mówić w przypadku rozmów Amerykanina z klubem z Tarnowa. Do podpisania umowy jeszcze jednak nie doszło. - Cały czas rozmawiamy z Gregiem. Nie doszło do podpisania kontraktu, ale można powiedzieć, że zmierzamy w dobrym kierunku. Na ten moment nie można nic więcej powiedzieć - poinformował tuż przed godziną 16:00 w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Marek Cieślak.

Wcześniej kontrakty z Unią Tarnów podpisali Janusz Kołodziej, Martin Vaculik, Artiom Łaguta i Krzysztof Buczkowski. Tarnowianie cały czas prowadzą również rozmowy z Kacprem Gomólskim. Jeśli Hancock trafiłby ponownie do Tarnowa, to można spodziewać się również przyśpieszenia rozmów leszczyńskiej Unii z Emilem Sajfutdinowem. Na konkretne rozstrzygnięcia kibicom przyjdzie jednak jeszcze trochę poczekać. 

Jesteś kibicem "czarnego sportu"? Mamy dla Ciebie fanpage na Facebooku. Zapraszamy!

Czy Greg Hancock ostatecznie wróci do Tarnowa? Szanse są coraz większeCzy Greg Hancock ostatecznie wróci do Tarnowa? Szanse są coraz większe

na Facebooku.

Komentarze (59):

Wszystkie komentarze (59)

Komentarze (59)

    Wszystkie komentarze (59)
    PRZEJDŹ NA WP.PL