Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Oskar Fajfer coraz bliżej Unibaksu. "Wstępnie jesteśmy dogadani"

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Jak twierdzi Oskar Fajfer, jego rozmowy z Unibaksem Toruń zmierzają we właściwym kierunku. - Wstępnie jesteśmy już dogadani - zapewnia zawodnik, który pragnie za wszelką cenę opuścić Start Gniezno.

Jak potwierdził w rozmowie z naszym portalem Sławomir Kryjom, Unibax Toruńmyśli o pozyskaniu co najmniej jednego młodzieżowca. W kręgu zainteresowań Aniołów znajdują się Oskar Fajfer, Szymon Woźniak, Krystian Pieszczek i Łukasz Sówka. Najbliżej przenosin do Grodu Kopernika wydaje się być obecnie wychowanek Lechma Startu Gniezno.

Okazuje się bowiem, że Fajfer już od dłuższego czasu jest w stałym kontakcie z przedstawicielami Unibaksu. - W Toruniu jestem w zasadzie co tydzień. Parę dni temu byłem tam ponownie i mogę powiedzieć, że były to konkretne rozmowy w sprawie transferu do tego klubu. Wstępnie jesteśmy już dogadani i teraz czekam tylko na ostateczne decyzje - powiedział zawodnik w rozmowie ze SportoweFakty.pl.

Unibax ma zamiar pozyskać Fajfera, pomimo że chęci na jego oddanie nie wyraża Lechma Start Gniezno. Jak twierdzi żużlowiec, gnieźnianie złamali słowną umowę, gdyż wcześniej pozwalali mu odejść bez kwoty odstępnego. Z wersją przedstawioną przez Fajfera nie zgadzają się jednak działacze Startu. W wydanym przed dwoma tygodniami oświadczeniu poinformowali, iż oczekują 480 tysięcy złotych za jego wyszkolenie.

Fajfer liczy na to, że mimo konfliktu, obie strony dojdą do porozumienia. - Gniezno nadal puścić mnie nie chce, ale będę walczyć, by odejść z tego klubu. Sprawę mam w zasadzie wyklarowaną. Czekam tylko na wiadomość od mojego menedżera, że już jesteśmy wolni i możemy przenosić się do Torunia - podkreślił Fajfer.

- Wstępnie jesteśmy już z Unibaksem dogadani i teraz czekam tylko na ostateczne decyzje - powiedział Fajfer- Wstępnie jesteśmy już z Unibaksem dogadani i teraz czekam tylko na ostateczne decyzje - powiedział Fajfer

Jesteś kibicem "czarnego sportu"? Mamy dla Ciebie fanpage na Facebooku. Zapraszamy!

Czy Oskar Fajfer to lepszy wybór dla Unibaksu niż inni juniorzy, którymi interesuje się ten klub?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (41):

Wszystkie komentarze (41)

Komentarze (41)

×
    Wszystkie komentarze (41)
    PRZEJDŹ NA WP.PL