Najnowsze Wyniki/Kalendarz

PGE Marma osiągnęła porozumienie z Nicolaiem Klindtem. Jonasson nowym kandydatem do jazdy w Rzeszowie

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Nicolai Klindt osiągnął już porozumienie z jednym z polskich klubów. Z naszych informacji wynika, że Duńczyk będzie startować w PGE Marmie Rzeszów.

PGE Marma Rzeszów w ciszy kompletuje skład na sezon 2014. Jak dowiedział się portal SportoweFakty.pl nowym zawodnikiem rzeszowskiego klubu będzie Nicolai Klindt. Duńczyk otrzymał w trwającym okresie transferowym oferty z kilku polskich klubów. Jego pozyskaniem zainteresowany był między innymi Orzeł Łódź, ale zawodnik uznał, że swoją karierę w lidze polskiej będzie kontynuować w Rzeszowie i odesłał już do klubu podpisany kontrakt.

Menedżer żużlowca Przemysław Nasiukiewicz w rozmowie z naszym portalem nie potwierdził, że nowym pracodawcą jego klienta będzie PGE Marma, ale przyznał, że kontrakt z jednym z polskich klubów został już podpisany. - Nasza agencja reprezentuje około dziesięciu zawodników sportu żużlowego i większość z nich ma już podpisane kontrakty na występy w lidze polskiej w sezonie roku 2014. W tym gronie jest również Nicolai Klindt. Wkrótce będziemy mogli poinformować, z którym klubem związał się Duńczyk - powiedział menedżer żużlowca i właściciel agencji Progress Management. 

Duńczyk nie jest jedynym zawodnikiem który osiągnął porozumienie z rzeszowskim klubem. Już wcześniej informowaliśmy, że do Rzeszowa wraca Maciej Kuciapa. Na podobny ruch zdecydował się Paweł Miesiąc. Nowymi twarzami w PGE Marmie mają być Kenni Larsen i Scott Nicholls. Co ciekawe, w Rzeszowie pojawił się właśnie temat zatrudnienia Thomasa H. Jonassona. Ten żużlowiec jest niezadowolony z sytuacji, która panuje obecnie w Gdańsku. Z naszych informacji wynika, że Szwed cały czas czeka na zaległe pieniądze i powoli traci cierpliwości. Jego odejście z klubu beniaminka ENEA Ekstraligi staje się w związku z tym coraz bardziej prawdopodobne. PGE Marma wyraziła już zainteresowanie jego usługami i poprosiła o przedstawienie konkretnej oferty. 

W Rzeszowie kontrakt przedłużyć powinien również Łukasz Sówka. Ten młodzieżowiec był łączony z dwoma ekstraligowymi klubami - Betardem Spartą Wrocław i Unibasem Toruń. Pierwszy z nich zakończył już jednak kompletowanie składu na sezon 2014, a torunianie są zdeterminowani, żeby pozyskać Oskara Fajfera. Warto również podkreślić, że z każdym kolejnym dniem w Rzeszowie rosną szansę na porozumienie z Grzegorzem Walaskiem.

Jesteś kibicem "czarnego sportu"? Mamy dla Ciebie fanpage na Facebooku. Zapraszamy!

Nicolai Klindt doszedł do porozumienia z działaczami PGE MarmyNicolai Klindt doszedł do porozumienia z działaczami PGE Marmy

na Facebooku.

Komentarze (57):

Wszystkie komentarze (57)

Komentarze (57)

×
    Wszystkie komentarze (57)
    PRZEJDŹ NA WP.PL