Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Łukasz Bojarski w Kolejarzu Rawicz, Wiktor Gołubowskij odchodzi z klubu

 Redakcja
Redakcja
[tag=20497]Łukasz Bojarski[/tag] to kolejny żużlowiec, który podpisał kontrakt z drugoligowym Kolejarzem Rawag Rawicz. Dla wychowanka Włókniarza Częstochowa przyszłoroczny sezon będzie pierwszym w gronie seniorów.

21-latek w 2013 roku wystąpił w czterech spotkania Enea Ekstraligi. W barwach Betard Sparty Wrocław uzyskał on średnią biegową równą 0,273. Bojarski otrzymał także szanse startu jako gość w ekipie ŻKS ROW Rybnik. W meczu tego zespołu w Opolu wywalczył sześć punktów i bonus w czterech wyścigach.

Wcześniej umowy z Kolejarzem Rawag Rawicz parafowali Wojciech Lisiecki, Marcel Kajzer, Eric Andersson, Ryan Fisher, Stanisław Mielniczuk, Rene Deddens i Eduard Krcmar. Ważne kontrakty posiadają również Iwan Łysik,Sławomir Musielak i Michaił Łysik oraz juniorzy Damian Albrecht, Sebastian Niedźwiedź i Marcin Riedel.

Wiadomo także, że w ekipie Niedźwiadków w przyszłym roku nie będzie startował Wiktor Gołubowskij. Rosjanin oczekiwał od klubu kwoty na przygotowanie do sezonu, na co nie zgodzili się działacze rawickiej drużyny.

Jesteś kibicem "czarnego sportu"? Mamy dla Ciebie fanpage na Facebooku. Zapraszamy!

Lukasz Bojarski będzie zawodnikiem Kolejarza RawiczLukasz Bojarski będzie zawodnikiem Kolejarza Rawicz

na Facebooku.

Komentarze (19):

Wszystkie komentarze (19)

Komentarze (19)

×
    Wszystkie komentarze (19)
    PRZEJDŹ NA WP.PL