Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Transfery w Premier League: Bandyci, Monarchowie i Niedźwiedzie w komplecie

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Już dziewięć klubów rywalizujących w Premier League skompletowało składy na przyszłoroczne rozgrywki. W ostatnich dniach kadry ogłosili włodarze Berwick Bandits, Edinburgh Monarchs i Redcar Bears.

Ciekawy skład zbudowali działacze Berwick Bandits. Liderem tej drużyny ma być Kevin Doolan. Oprócz Australijczyka barwy Bandytów reprezentować będą Claus Vissing, Matthew Wethers, Matej Kus i David Bellego. Rezerwowymi będą Steen Jensen i Liam Carr. - Kevin był zawsze u nas mile widziany. Obojętnie czy był gościem w naszym zespole, czy też przyjeżdżał tutaj w barwach innych drużyn. Jesteśmy szczęśliwi, że Kevin wrócił do nas - powiedział po podpisaniu kontraktu przez Doolana jeden z promotorów Bandytów, Ryan Anderson.

W komplecie jest już również ekipa Edinburgh Monarchs. Liderem drużyny, podobnie jak w poprzednich sezonach będzie Craig Cook. Barw Monarchów będą bronić również Sam Masters, Max Fricke, Derek Sneddon, Aaron Fox, Justin Sedgmen oraz Steve Worrall. Największym zaskoczeniem jest podpisanie umowy z Foxem. Dla 26-letniego Amerykanina będzie to debiut w lidze brytyjskiej. - To był mój cel i spełniłem swoje marzenie. Od momentu, kiedy po raz pierwszy wsiadłem na motocykl chciałem jeździć w lidze brytyjskiej. Promotor Edinburgh Monarchs widział we mnie potencjał i zakontraktował mnie do swojej drużyny - powiedział Fox.

Kadrę na nowy sezon ogłosili również włodarze Redcar Bears. Zespół z Middlesbrough reprezentować będą Richard Lawson, Kozza Smith, Aaron Summers, Hugh Skidmore, Carl Wilkinson, Jan Graversen i Luke Crang

Po nieudanym minionym sezonie do transferowej ofensywy przystąpili włodarze Glasgow Tigers. Po tym, jak w listopadzie zakontraktowali oni Theo Pijpera, Rusty'ego Harrisona i Andersa Thomsena, w ostatnich dniach przyszedł czas na kolejne umowy. Do drużyny Tygrysów dołączyli Kevin Woelbert i Dimitri Berge. Niemiec ma być liderem ekipy z Glasgow. - Jesteśmy zachwyceni, że Kevin będzie naszym nowym numerem jeden. Długo pracowaliśmy nad tym kontraktem. Jestem pewien, że wiele wniesie on do żużla w Glasgow - przyznał promotor tego klubu, Colin Hamilton

Adam Roynon to drugi zawodnik, który związał się umową na przyszłoroczne rozgrywki Premier League z zespołem Sheffield Tigers. Wcześniej podpis pod umową z tym klubem złożył Simon Stead. - Będę w pełni gotowy do nowego sezonu. Mam za sobą trudny rok. Chcę kontynuować moją karierę i wrócić na tor. Po prostu chcę zacząć wygrywać wyścigi i regularnie zdobywać punkty. Jestem zadowolony, że będę jeździł w Sheffield - powiedział brytyjski żużlowiec.

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL