Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Tadeusz Zdunek: Nie chcę być płatnikiem bez prawa głosu

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
[tag=6282]Maciej Polny[/tag] nadal jest członkiem stowarzyszenia GKŻ Wybrzeże. Według Tadeusza Zdunka to frakcja byłego prezesa GKS Wybrzeże S.A. nadal rządzi stowarzyszeniem.

- Ludzi, którzy z premedytacją chcieli swego czasu przejąć własność spółki, nie powinno już być w stowarzyszeniu. Trudno się jednak dziwić że jest inaczej, gdyż obecnie GKŻ Wybrzeże składa się praktycznie już tylko z frakcji Macieja Polnego. Osoby, które poparły mnie rok temu, poodchodziły mając dość wewnętrznych kłótni - powiedział Tadeusz Zdunek w rozmowie z portalem sport.trojmiasto.pl.

W ostatnich dniach odbyło się walne zebranie członków stowarzyszenia, które nie zmieniło sytuacji. W głosowaniu przepadł wniosek o odwołanie z członkostwa w GKŻ Wybrzeże Macieja Polnego, Marcina Skabowskiego i Romualda Owsianego oraz powołanie Marka Dery i Leszka Marsza. Nowym wiceprezesem został Marek Balicki. - Jestem tym zniesmaczony, ale to obrazuje sytuację, która panuje w stowarzyszeniu. Za dużo własnych pieniędzy wkładam w gdański żużel, aby naruszono moją pozycję, ale na pewno nie czuję się stabilnie. Nie chcę być płatnikiem bez prawa głosu - przyznał Zdunek, który jest także sponsorem gdańskiego klubu.

Maciej Polny poinformował, że pozostanie w stowarzyszeniu dopóki spółka nie wyjaśni swojej sytuacji finansowej. - Chcę poznać pełny audyt GKS Wybrzeże SA nie tylko za rok 2012, ale i za rok obecny - porównać je i położyć kres oczernianiu mnie. Pozostawiłem klub w lepszej kondycji finansowej niż zadłużenie, które to za pomocą coraz większych sum przedstawia prezes spółki, Robert Terlecki - stwierdził były szef klubu z Gdańska.

Obecnie zadłużenie spółki wynosi 1,45 mln złotych, a na koniec 2012 roku było to 1,1 mln zł.

Źródło: sport.trojmiasto.pl

Jesteś kibicem "czarnego sportu"? Mamy dla Ciebie fanpage na Facebooku. Zapraszamy!

na Facebooku.

Komentarze (35):

 • smok Zgłoś
  Polny jak pasożyt.
  • dexter Zgłoś
   krecik Start-to problem krawaciarzy,oni dali przyzwolenie na taki bałagan.Żadna drużyna nie powinna się zgodzić na awans przy stoliku.Liczy się tylko czysty sport.Chyba że Stal Rzeszów
   Czytaj całość
   się rzuci,bo GKM na 100% mówi NIE.Jeszcze Wybrzeże może wyjść na prostą:pomoc miasta,powrót Lotosu,jakiś dobry sponsor ale jak gość (p.TERLECKI)myśli że zbuduje budżet organizując jakiś śmieszny turniej to gratuluję mu wyobrażni.Celuje w 4-5miejsce a zbudował skład że połowa drużyn w 1lidze by ich zlała.Śmieszny człowiek.Pozdrawiam.
   • Mikiki Zgłoś
    Takiemu de...lowi jak ty nawet nie warto odpowiadać. Pomódl się o zdrowie bo o rozum już za późno.
    Wszystkie komentarze (35)

    Komentarze (35)

     Wszystkie komentarze (35)
     PRZEJDŹ NA WP.PL