Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wadim Tarasienko: Tor w Gnieźnie mi odpowiada

Szymon Kaczmarek
Szymon Kaczmarek
[tag=19476]Wadim Tarasienko[/tag] został nowym zawodnikiem Startu Gniezno. Rosjanin wierzy, że będzie podstawowym zawodnikiem swojego zespołu.

19-latek uważany jest za spory talent, jednak minionych rozgrywek nie może zaliczyć do szczególnie udanych. Na torach I-ligi uzyskał średnią 1,361 punktu na bieg.

Rosjanin liczy, że zmiana otoczenia pomoże mu w poprawie wyników. -Chcę szybko jeździć i robić dużo punktów dla drużyny. Lubię jeździć w Gnieźnie. Tutejszy tor mi odpowiada. Mam nadzieję, że ten sezon będzie udany - powiedział.

Zawodnik pojawi się w Gnieźnie w połowie lutego i pozostanie na miejscu do startu sezonu, aby brać udział w przedsezonowych sparingach i treningach. Rosjanin nie boi się walki o skład. - Podpisałem kontrakt ze Startem, ponieważ będę miał blisko na zawody do Niemiec, Danii, czy innych zawodów, w których będę brał udział. Ponadto otrzymałem ofertę, która mi odpowiadała. Ze swoich obecnych kolegów z drużyny znam Mateja Kusa i Adriana Gomólskiego.

źródło: start.gniezno.pl

Udane(?) polowanie bez amunicji - podsumowanie okresu transferowego w wykonaniu Startu Gniezno[i][/i]

na Facebooku.

Komentarze (13):

 • Nightmare Zgłoś
  15,15,15,15,14,15,13,14 oto bilans punktow meczowych tarasenko na obiekcie w gnieznie w przyszym roku
  • nikiStart Zgłoś
   Czy ta dyscyplina generuje tylko straty ciekawe kto tu naprawdę zarabia w tym sporcie
   • sympatyk zuzla Zgłoś
    Tarasienko 19 l w 1l miał średnią 1,361, wynik w przekroju sezonu raczej do najlepszych nie należy i cieszyć się nie ma z czego, Lepsi są 1l i prawdo podobnie jak nie znajdą sobie
    Czytaj całość
    klubu z wypożyczenia to na torze się nie pojawią więc dużo zależeć będzie od postawy na torze zawodnika i jak na to będzie się patrzył trener.i raczej nie widzę jako podstawowego zawodnika do składu.
    Wszystkie komentarze (13)

    Komentarze (13)

     Wszystkie komentarze (13)
     PRZEJDŹ NA WP.PL