Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Włókniarz wyjaśnił Unibaksowi sprawę wypożyczenia Sajfutdinowa. "Zaczyna nas to powoli dziwić"

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Przeciąga się sprawa wypożyczenia Emila Sajfutdinowa do Unibaksu Toruń. Włókniarz chce najpierw zakończyć postępowanie wobec zawodnika. Zdziwieni są tym działacze wicemistrza Polski.

Włókniarz, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, poinformował w czwartek torunian z czego wynika fakt, że cała sprawa się przeciąga. Częstochowianie wyjaśnili, że wypożyczenie Emila Sajfutdinowa nie będzie możliwe do chwili, aż zakończy się postępowanie przeciwko zawodnikowi, które jest prowadzone w częstochowskim klubie.

Przypomnijmy, że włodarze Włókniarza chcą ukarać team Rosjanina za rzekome naruszenie postanowień kontraktu. Choć obie strony doszły do porozumienia w sprawie wypożyczenia 20 listopada, w dalszym ciągu nie dopełniono wszelkich formalności, uprawniających żużlowca do startów w barwach Unibaksu Toruń. Zniecierpliwienia nie ukrywają torunianie, którym zależy na jak najszybszym sfinalizowaniu wypożyczenia.

- Brakuje nam tylko i wyłącznie podpisu klubu z Częstochowy. Nie ukrywam, że taka sytuacja zaczyna mnie powoli dziwić. My, jako klub, nie jesteśmy stroną postępowania, ale postaramy się tę sprawę jak najszybciej rozwiązać - powiedział prezes Aniołów, Mateusz Kurzawski.

Włodarze Włókniarza chcą ukarać team Rosjanina za rzekome naruszenie postanowień kontraktuWłodarze Włókniarza chcą ukarać team Rosjanina za rzekome naruszenie postanowień kontraktu
Na chwilę obecną trudno powiedzieć kiedy postępowanie Włókniarza wobec Emila Sajfutdiowa zostanie zakończone. - Kibice w Toruniu nie powinni się martwić, bo Emil na pewno w ich drużynie będzie w nowym sezonie startował - uspokajał już wcześniej menedżer Rosjanina, Tomasz Suskiewicz.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

na Facebooku.

Komentarze (164):

 • Gerhard Malberg Zgłoś
  Agent Zyto przeprowadza kontrole w klubie na zlecenie ABW i CBA.Trzeba czekac.
  • Pan Sławomir Zgłoś
   Głupi ten Emil bo gdyby był konsekwentny od początku do końca,to za fakt nie wywiązania się z kontraktu położyłby Włókniarza na "łopatki" a wtedy nie wiadomo czy na Walaska by
   Czytaj całość
   starczyło. To dopiero świństwo szanowny(wy)Dymku. Walasek znany z pazerności za free do was przyszedł? Za obietnicę że kiedyś dostanie? Ale niech sprawa Emila będzie przestrogą dla innych zawodników! a on sam wam wypłaci 100% w p-ktach w meczach z wami zwłaszcza na waszym torze!
   • toomala Zgłoś
    czestochowa fair play brawo!nadają się ale do pchania karuzeli.Dzieki Emilowi dostali licencje a teraz takie fikoły.Oddajcie chLopakowi grajcary i dopiero kożiołkować
    Wszystkie komentarze (164)

    Komentarze (164)

     Wszystkie komentarze (164)
     PRZEJDŹ NA WP.PL