Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Stelmet Falubaz Zielona Góra wyjedzie na obóz do Włoch niemal w komplecie

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
W sobotę zawodnicy Stelmet Falubazu Zielona Góra wyjadą do Włoch na pierwsze w tym roku zgrupowanie. Do Maso Corto wybiorą się niemal wszyscy żużlowcy ekipy spod znaku Myszki Miki.

Zawodnicy Drużynowych Mistrzów Polski na obozie w Maso Corto będą szlifować formę przed nadchodzącym sezonem żużlowym. Zgrupowanie ma trwać siedem dni, a w jego trakcie żużlowcy będą zjeżdżać ze stoków, a także biegać na nartach. - Obóz we Włoszech będziemy traktować sportowo, chcemy także, żeby zespół się zintegrował. Wszyscy zawodnicy - krajowi i zagraniczni potwierdzili swój udział - mówił kilka dni temu Rafał Dobrucki w rozmowie z portalem falubaz.com.

Jednak nie wszyscy zawodnicy zespołu z Zielonej Góry wybiorą się w Alpy. Na zgrupowaniu zabraknie Mikkela B. Jensena, a także najmłodszych żużlowców Falubazu: Klaudii Szmaj, Kamila Mereny, Arkadiusza Potońca i Bartosza Kibały. Pod znakiem zapytania stał udział w obozie Alexa Zgardzińskiego, a powodem tego była słaba frekwencja na treningach. Ostatecznie Zgardziński pojedzie wraz z kolegami z drużyny do Włoch.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Źródło: falubaz.com

na Facebooku.

Komentarze (14):

Wszystkie komentarze (14)

Komentarze (14)

    Wszystkie komentarze (14)
    PRZEJDŹ NA WP.PL