WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

IM Australii: Chris Holder zwyciężył w Underze!

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
W środę na obiekcie [tag=34696]Undera Park Speedway[/tag] rozegrano II rundę Indywidualnych Mistrzostw Australii. Zawody zakończyły się triumfem Chrisa Holdera, który wyprzedził Jasona Doyle'a i Justina Sedgmena.

Na czwartej pozycji sklasyfikowany został Troy Batchelor. "Batch" został wykluczony z finału za spowodowanie upadku swojego i Chrisa Holdera.

Wyniki:
1. Chris Holder - 9 (w,1,2,3,3) + 1 miejsce w finale B + 1 w finale A
2. Jason Doyle - 13 (3,3,3,2,2) + 2 miejsce w finale A
3. Justin Sedgmen - 11 (3,3,1,3,1) + 3 miejsce w finale A
4. Troy Batchelor - 14 (3,2,3,3,3) + wykluczenie w finale A
5. Dakota North - 10 (2,2,3,1,2) + 2 miejsce w finale B
6. Josh Grajczonek - 9 (3,2,3,0,1) + 3 miejsce w finale B
7. Rohan Tungate - 9 (1,3,2,3,0) + 4 miejsce w finale B
8. Cameron Woodward - 8 (1,3,t,2,2)
9. Mason Campton - 8 (2,1,1,1,3)
10. Sam Masters - 8 (2,2,1,2,1)
11. Max Fricke - 7 (2,0,0,2,3)
12. Jake Anderson - 5 (1,0,2,0,2)
13. Tyson Nelson - 3 (d,1,2,u,0)
14. Daine Stevens - 2 (1,1,0,0,0)
15. Kurt Shields - 2 (0,0,t,1,1)
16. Jack Holder - 1 (0,0,u,1,u)
17. Matthew Day - 1 (1)

Bieg po biegu:
1. Batchelor, Fricke, Anderson, J.Holder
2. Doyle, Campton, Tungate, C.Holder (w/u)
3. Sedgmen, North, Woodward, Nelson (d)
4. Grajczonek, Masters, Stevens, Shields
5. Woodward, Grajczonek, Campton, Fricke
6. Sedgmen, Batchelor, C.Holder, Shields
7. Tungate, North, Stevens, Anderson
8. Doyle, Masters, Nelson, J.Holder
9. North, Holder, Masters, Fricke
10. Batchelor, Nelson, Campton, Stevens
11. Doyle, Anderson, Day (Woodward t), Shields (t)
12. Grajczonek, Tungate, Sedgmen, J.Holder (u4)
13. Tungate, Fricke, Shields, Nelson (u)
14. Batchelor, Doyle, North, Grajczonek
15. Sedgmen, Masters, Campton, Anderson
16. C.Holder, Woodward, J.Holder, Stevens
17. Fricke, Doyle, Sedgmen, Stevens
18. Batchelor, Woodward, Masters, Tungate
19. C.Holder, Anderson, Grajczonek, Nelson
20. Campton, North, Shields, J.Holder (u)

Finał B:
21. C.Holder, North, Grajczonek, Tungate

Finał A:
22. C.Holder, Doyle, Sedgmen, Batchelor (w/su)

Terminarz mistrzostw Australii:
3.01.2014 - turniej kwalifikacyjny w Kurri Kurri
4.01.2014 - 1 runda w Kurri Kurri
8.01.2014 - 2 runda w Underze
11.01.2014 - 3 runda w Gillman

Klasyfikacja generalna mistrzostw:

PozycjaZawodnikI rundaII rundaIII rundaSuma
1-2.Jason Doyle201838
1-2.Chris Holder182038
4.Troy Batchelor161632
4-5.Cameron Woodward171229
4-5.Josh Grajczonek151429
6Justin Sedgmen101727
7.Rohan Tungate111324
8.Sam Masters131023
9-10.Dakota North61521
9-10.Max Fricke12921
11.Mason Campton91120
12.Jack Holder14216
13.Jake Anderson7714
14.Tyson Nelson4610
15-16.Daine Stevens246
15-16.Kurt Shields336
17.Matthew Day-00


Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

na Facebooku.

Komentarze (43):

    Pokaż więcej komentarzy (40)
    PRZEJDŹ NA WP.PL