Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Piotr Rusiecki wierzy w zwycięstwo Byków na inaugurację

Dawid Borek
Dawid Borek
Pierwszym rywalem Fogo Unii w nadchodzących rozgrywkach ENEA Ekstraligi będzie Włókniarz Częstochowa. Piotr Rusiecki wierzy w wygraną Byków na inaugurację sezonu ligowego w Lesznie.

Wydaje się, że Włókniarz Częstochowa i Fogo Unia dysponują podobnymi siłami drużyn. Pierwsza kolejka nowego sezonu w Lesznie zapowiada więc spore emocje na torze i trybunach. - Myślę, że 13 kwietnia na stadionie im. Alfreda Smoczyka będziemy mieli bardzo wielu kibiców i zaciętą rywalizację. Spodziewam się, że mecz z Włókniarzem będzie dobrym widowiskiem, z którego wyjdziemy zwycięzcy - powiedział na łamach sport.elka.pl Piotr Rusiecki.

Inauguracja rozgrywek zwykle przyciąga na stadion wielu kibiców. Z tego też powodu w pierwszym meczu sezonu najkorzystniejsze pod względem finansowym jest starcie z teoretycznie słabszym rywalem, który z reguły nie zachęca sympatyków czarnego sportu do obejrzenia pojedynku z trybun. - Pod względem sportowym to, kto będzie naszym rywalem w pierwszym meczu, nie ma żadnego znaczenia. Naszym celem jest wygranie wszystkich spotkań na swoim torze. Pod względem biznesowym na pewno lepiej byłoby jechać pierwszy mecz u siebie z łatwiejszym rywalem niż Włókniarz Częstochowa. Terminarz jest jednak taki, a nie inny - dodał prezes leszczyńskiego klubu.

źródło: sport.elka.pl

Ostatnia szansa Damiana Balińskiego. "Może być kluczem do medalu"Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Czy Fogo Unia na inaugurację sezonu ligowego pokona Włókniarz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (41):

 • unista 1938 Zgłoś
  Tylko brona jest najważniejsza, bez niej nie ma szlaki tylko beton:).
  • Włókniarz Forever Zgłoś
   Czemu mój komentarz został usunięty? Nie było w nim nic złego napisane.
   • xxcd Zgłoś
    Ludzie ogarnijcie się trochę, niech wygra lepszy!!!!Każda drużyna jedzie żeby wygrać i różnie może być....Wy już dzielicie skórę na niedżwiedziu a idąc tokiem Waszego myślenia
    Czytaj całość
    możecie sobie zmoczyć dupsko:)))Trochę pokory, tacy jesteście pewni że Włókniarz przegra??? Proponuję obejrzeć sobie PO 14i15 bieg meczu z Toruniem w Czewie !!!Tak walczy Włókniarz do końca..i gdyby nie pech:((((
    Wszystkie komentarze (41)

    Komentarze (41)

     Wszystkie komentarze (41)
     PRZEJDŹ NA WP.PL