Najnowsze Wyniki/Kalendarz

SPAR Falubaz w trakcie ustalania sparingów. W planach pojedynki w Gorzowie, Lesznie i Gnieźnie

Dawid Borek
Dawid Borek
SPAR Falubaz obecnie zajmuje się planowaniem meczów sparingowych przed sezonem 2014. Mistrzowie Polski najprawdopodobniej zmierzą się ze Stalą Gorzów, Fogo Unią Leszno i Lechmą Startem Gniezno.

Poza sparingami w Polsce, SPAR Falubaz Zielona Góra w połowie marca uda się do Peterborough, gdzie weźmie udział w turnieju First International Preseason Speedway Cup. - Na bieżąco układamy plan sparingów oraz wyjazd do Anglii, który ulega lekkim przesunięciom. Cały czas to monitorujemy i na bieżąco rozmawiamy ze sparingpartnerami. Liga startuje dopiero 12 kwietnia, więc tych sparingów może być trochę więcej. Jeżeli oczywiście pogoda pozwoli i uda nam się zrealizować wszystkie plany, to na pewno będziemy odpowiednio rozjeżdżeni przed sezonem - powiedział w rozmowie z falubaz.com Rafał Dobrucki.

Żółto-biało-zieloni w meczach sparingowych najprawdopodobniej zmierzą się ze Stalą Gorzów, Fogo Unią Leszno oraz Lechmą Startem Gniezno. Terminy tych pojedynków nie są jeszcze znane.

źródło: Falubaz.com

Żużlowcy SPAR Falubazu zakończyli obóz w Maso Corto. Protasiewicz: Mieliśmy wyjątkowe warunkiJesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

na Facebooku.

Komentarze (61):

Wszystkie komentarze (61)

Komentarze (61)

×
    Wszystkie komentarze (61)
    PRZEJDŹ NA WP.PL