Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Żużlowe wspominki: Lee Richardson z tytułem IMŚJ (wideo)

Mateusz Kędzierski
Mateusz Kędzierski
Duńskie Vojens w 1999 roku gościło najlepszych juniorów globu. Po tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów sięgnął wówczas Lee Richardson.

Obok Brytyjczyka na podium stanęli również Czech Ales Dryml i Australijczyk Nigel Sadler. Wywalczenie mistrzowskiego tytułu przez Lee Richardsona było jego największym sukcesem w sportowej karierze.

na Facebooku.

Komentarze (9):

 • Jakub81 Zgłoś
  Szkoda chłopa,pamiętam ten mecz Rzeszowa z Wrocławiem,wyszedł ostatni z startu zawadził o tylne koło Jędrzejaka i tragedia gotowa.
  • Staloviak Zgłoś
   Niektórzy przesądni gadają że dosięgło go fatum rzeszowskiej drużyny. W końcu na torze przy Hetmańskiej zgineło najwięcej żużlowców zdaje się nawet na świecie. A Lee był
   Czytaj całość
   pierwszym stalowcem który zginął na innym torze. PS. Czy ktoś wie dokładnie gdzie jest pochwany Lee (tzn. jego prochy) na jakim angielskim cmentarzu w jego stronach?
   • lukim81 Zgłoś
    Śmierć na żużlowych torach statystyka jest przerażająca(nie tylko Polskie tory) ich już nie ma ale czy my pamiętamy na pewno? pamięć ludzka jest krótka,wielbimy tych co odeszli
    Czytaj całość
    dziesięć lat temu Kurmański,Dados,później Romanek ich kibice wielbią najbardziej czy dlatego że popełnili samobójstwo,czy dlatego że większość formułowiczów to właśnie ich pokolenie? niedawno była wspominka Tatarskiej Strzały,Antonina Kaspera,żużlowe żniwo zabrało wielu zawodników,jedni zmarli śmiercią naturalną inni tragiczną na torze.Cześć ich pamięci.
    Wszystkie komentarze (9)

    Komentarze (9)

    PRZEJDŹ NA WP.PL