Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Peter Karlsson znowu w Ostrovii!

Dawid Bilski
Dawid Bilski
Dużą niespodziankę przygotowali swoim kibicom działacze MDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Podczas sobotniej prezentacji poinformowali o podpisaniu kontraktu z Peterem Karlssonem.

Szwed w okresie transferowym związał się umową warszawską z Wybrzeżem Gdańsk, a przez ostatnie dwa sezony reprezentował ostrowski klub. Biało-czerwone barwy dość nieoczekiwanie przywdzieje także w nadchodzących rozgrywkach. - Jeszcze w sobotę rano dogrywaliśmy ostatnie szczegóły kontraktu i Peter Karlsson przesłał nam podpisaną umowę. Nie mógł jednak pojawić się na prezentacji zespołu. Na pewno tym kontraktem sprawiliśmy niespodziankę ostrowskim kibicom - mówi Andrzeja Mizera, menedżer MDM Komputery ŻKS Ostrovia.

Doświadczony żużlowiec miał niezły ubiegłoroczny sezon na polskich torach. W I lidze jego średnia biegopunktowa wyniosła 1,985. Teraz Peter Karlsson ma wspomóc Ostrovię w walce o powrót na zaplecze Enea Ekstraligi. - To żużlowiec z dużym doświadczeniem. Bardzo na niego liczymy - dodaje Mirosław Wodniczak, prezes ostrowskiego klubu.

Szczegóły z podpisania kontraktu ze Szwedem oraz relacja z sobotniej prezentacji MDM Komputery ŻKS Ostrovia wkrótce na łamach naszego portalu.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

na Facebooku.

Komentarze (35):

 • karol3414 Zgłoś
  Jak tak czytam te wypowiedzi to mi się przypominają czasy Bombera i Drymla. Taką mieliśmy pakę, petardy były tylko z tych petard to mało ognia było.Największą gwarancję dobrego
  Czytaj całość
  poziomu daje PK i może Stachu. Żużlowcy doświadczeni i w II lidze powinni poziom utrzymać. Jamroży być może. Porsing, Brzozowski, Lachti - cóż, zobaczymy. Potencjał jest ale co będzie to się okaże.
  • OSTROVIA YE YE YE Zgłoś
   PK niezejdzie poznizej 12 pkt awans mamy wrescie jest ekipa potezna z doswiadczeniem peter stachu i mlada walecznascia niklas lahti super sklad marach jedzoe tez
   • misia25 Zgłoś
    KKŻ AWANSUJE
    Wszystkie komentarze (35)

    Komentarze (35)

     Wszystkie komentarze (35)
     PRZEJDŹ NA WP.PL