Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Polonia Bydgoszcz jednak bez nowego inwestora

Adrian Dudkiewicz
Adrian Dudkiewicz
Pomimo licznych rozmów i negocjacji władzom Bydgoszczy ze względu na braki formalne nie udało się znaleźć chętnego inwestora na zakup akcji I-ligowej Polonii.

Od kilku tygodni trwały negocjacje z zainteresowanymi podmiotami. Mówiło się m. in o chęci zakupu akcji przez firmy z branży spożywczej oraz znanego w mieście biznesmena. Jednak na razie nic z tych rzeczy nie wyszło. W piątek władze Bydgoszczy wydały w tej sprawie specjalny komunikat, którego treść prezentujemy poniżej (pisownia oryginalna).

"Dziś, 7 lutego br. pod przewodnictwem Zastępcy Prezydenta Bydgoszczy Jana Szopińskiego obradował Zespół do przeprowadzenia negocjacji związanych ze sprzedażą należących do Miasta Bydgoszczy akcji Łuczniczka Bydgoszcz S.A. oraz Żużlowego Klubu sportowego Polonia Bydgoszcz" S.A. (powołany Zarządzeniem Nr 607/2013 Prezydenta Miasta Bydgoszczy z dnia 24.10.2013 roku).

Zespół po analizie złożonych ofert oraz po przeprowadzeniu bezpośrednich rozmów z oferentami stwierdza, iż prowadzone będą dalsze negocjacje związane ze sprzedażą akcji Spółki Łuczniczka Bydgoszcz S.A.

Jednocześnie Zespół uznaje, iż z uwagi na braki formalne w ofercie dotyczącej zakupu akcji ŻKS "Polonia Bydgoszcz" S.A. nie ma możliwości jej przyjęcia i postępowanie w tej sprawie zostaje zakończone. Dziś, Prezydent zwrócił się do RN z prośbą o przedłożenie informacji na temat zamierzeń w zakresie skutecznego wyłonienia i powołania nowego Prezesa Klubu Polonia Bydgoszcz S.A.

Zespół po analizie złożonych ofert oraz po przeprowadzeniu bezpośrednich rozmów z oferentami stwierdza, iż prowadzone będą dalsze negocjacje związane ze sprzedażą akcji Spółki Łuczniczka Bydgoszcz S.A."

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Czy przed rozpoczęciem sezonu znajdzie się inwestor dla Polonii Bydgoszcz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (67):

Wszystkie komentarze (67)

Komentarze (67)

×
    Wszystkie komentarze (67)
    PRZEJDŹ NA WP.PL