Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Nowy prezes Polonii w ciągu miesiąca. Gramza: Nie warto się spieszyć

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Władze Bydgoszczy nie doszły do porozumienia z inwestorem, który miał zakupić akcje I-ligowej Polonii. W związku z fiaskiem w negocjacjach nowego prezesa wybierze dotychczasowa Rada Nadzorcza klubu.

Miasto, będące głównym udziałowcem Polonii, liczyło na to, że akcje "Gryfów" trafią w ręce prywatnego inwestora. Podmiot, który wyraził wstępne zainteresowanie, przez cały styczeń analizował dokumenty klubu. Ostatecznie w ubiegły piątek złożył oficjalny wniosek. Urzędnicy, na czele z wiceprezydentem - Janem Szopińskim, zrezygnowali jednak z dalszych negocjacji.

W związku z zakończonymi rozmowami, nowego prezesa wybierze dotychczasowa Rada Nadzorcza klubu. - W środę czeka nas spotkanie, na którym będziemy dyskutować na temat tego, w jaki sposób prezes zostanie wybrany. Nie wykluczamy, że będzie to konkurs. Możliwe jednak, że zostanie zaproponowane inne rozwiązanie - powiedział w rozmowie z naszym portalem przewodniczący Rady Nadzorczej, Józef Gramza.

Należy się spodziewać, że nowy prezes Polonii zostanie wyłoniony dopiero za kilka tygodni. Nastąpi to najpóźniej w przeciągu miesiąca. - Uważamy, że nie warto w tej sprawie się spieszyć. Zespół na przyszły sezon został już skompletowany, a plan działania odnośnie przygotowań do zawodów Grand Prix i Drużynowego Pucharu Świata jest nakreślony. Spółka nie może jednak funkcjonować bez prezesa, dlatego w ciągu miesiąca postaramy się z tą sprawą uporać - dodał.

Zainteresowania posadą prezesa nie wyraża Andrzej Polkowski, będący obecnie prokurentem spółki. - Niestety nie weźmie on udziału w tych wyborach - wyjaśnił Gramza.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Czy władze Bydgoszczy podjęły słuszną decyzję, rezygnując z dalszych rozmów z inwestorem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (51):

 • Remix Zgłoś
  Panie Gramza!!!.Czy Pan zdurniał?.Jaki znowu konkurs na Prezesa!!!.Konkursy już były i co???.Macie w zasięgu ręki Pana Leszka T,swojaka zresztą, który zna się na żużlu i ma dobre
  Czytaj całość
  relacje z środowiskiem żużlowym,a wy o konkursach:Poszaleliście do reszty!!!.Czy wam już rozum odebrało.Zadnych konkursów!!!,a tak nawiasem mówiąc powinien Pan pojawić się na którymś z żużlowych wieczorów i porozmawiać z nami kibicami.
  • TOM BKS BKS BKS Zgłoś
   Gramza to już kpi z kibiców i bydgoskiego żużla na całego. Nie dość, że nie potrafią się z nikim dogadać to jeszcze wystawiają wizerunek miasta na pośmiewisko. Bydgoszcz staje się
   Czytaj całość
   powoli prowincją i to nie tylko sportu oraz żużlowym zaściankiem. Panie Bruski hasło: "Bydgoszcz miastem sportu" to śmiechu warte jest. Lepiej napisać "Bruski grabarz bydgoskiego sportu". Nigdy na Pana nie głosowałem, a teraz też nie zamierzam.
   • berus Zgłoś
    to juz koniec zuzla w Polsce!!!
    Wszystkie komentarze (51)

    Komentarze (51)

    ×
     Wszystkie komentarze (51)
     PRZEJDŹ NA WP.PL