Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Emil Sajfutdinow chce unieważnienia Entry Form!

Damian Gapiński
Damian Gapiński
Emil Sajfutdinow przygotowuje pismo, w którym będzie domagał się unieważnienia Entry Form do Grand Prix, które wysłał w listopadzie ubiegłego roku.

Sztab Emila Sajfutdinowa przygotowuje do FIM pismo, w którym będzie domagał się unieważnienia Entry Form, czyli formularza zgłoszeniowego do Grand Prix w sezonie 2014. O tym, że zawodnicy zostali wprowadzeni w błąd, pisaliśmy już wcześniej. Rosjanin chce mieć możliwość wyboru pomiędzy Grand Prix a SEC. W obecnej sytuacji jest to niemożliwe, ze względu na wprowadzenie przez FIM przepisu, który zakazuje uczestnikom GP startów w SEC.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

na Facebooku.

Komentarze (68):

 • RECON_1 Zgłoś
  Wiadomo ze na decyzji Emila ciaza finanse. ale przynajmniej pokazuje ze ma COHONES czego niektorym brakuje.
  • leontomasz Zgłoś
   Jak na razie to krzyk podniósł jedynie Emil i Gollob, który i tak nie jest uczestnikiem GP. Dziki coś tam burknął pod nosem i to tyle. AJ z podkulonym ogonem wtulił się w skrzydła BSI.
   Czytaj całość
   Na miejsce Fogo angole sobie kogoś znajdą i szum się skończy. Polacy są dobrzy do dawania kasy i utrzymywania całego speedwaya, a jak już coś chcemy przy tym ugrać, to jesteśmy od razu wyklęci. Jak na moje to się na razie nie zmieni, a SEC nie przebije SGP !!!!! W SEC jedynie swoje mogą ugrać sponsorzy, którzy poprzez Eurosport, trafiają do szerszego grona widzów.
   • Mik Zgłoś
    olać GP - zrobić SEC dla wszystkich
    Wszystkie komentarze (68)

    Komentarze (68)

    ×
     Wszystkie komentarze (68)
     PRZEJDŹ NA WP.PL