Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Polonia liczy, że Tomasz Gollob zmieni zdanie. "Będziemy z nim rozmawiać"

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Polonia może namawiać Tomasza Golloba do zmiany decyzji w sprawie rezygnacji z "dzikiej karty" na SGP w Bydgoszczy. Jego nieobecność mogłaby odbić się na frekwencji na trybunach.

Tomasz Gollob zapowiada, że jeśli uchwała FIM, która zakazuje zawodnikom z SGP startów w SEC zostanie podtrzymana, nie zjawi się na kwietniowych zawodach w Bydgoszczy. Deklaracja polskiego żużlowca jest ciosem dla bydgoskiej Polonii, która liczyła na to, że występ zawodnika Unibaksu przyciągnie kibiców na trybuny.

- Zakładaliśmy, że Tomasz Gollob wystąpi w bydgoskim Grand Prix z "dziką kartą". Słyszeliśmy o jego deklaracji i obawiamy się, że jego nieobecność wpłynie na frekwencję na naszych zawodach. Będziemy jeszcze z nim rozmawiać. Czy uda nam się go namówić do zmiany decyzji? Niczego wykluczyć nie można - powiedział przewodniczący Rady Nadzorczej klubu, Józef Gramza.

Kroki, jakie bydgoska Polonia podejmie w sprawie deklaracji Tomasza Golloba, zostaną ogłoszone po najbliższym spotkaniu Rady Nadzorczej. - Prokurent Polkowski przebywa obecnie wraz z drużyną w Kołobrzegu. We wtorek, po ich powrocie, mamy spotkanie Rady Nadzorczej. Wówczas ten temat będzie omawiany. Liczymy, że do tego czasu sprawa się nieco uspokoi - wyjaśnił Gramza.

Bydgoszcz będzie organizować w tym roku zarówno jedną z rund SGP, jak i Drużynowy Puchar Świata. Organizatorzy liczą na to, że Polonia zarobi na obu imprezach przeszło milion złotych. Na część tej kwoty składają się wpływy z biletów za turniej Grand Prix. W przypadku nieobecności Tomasza Golloba, cel, jakim jest zarobek w wysokości 400 tysięcy złotych może być niemożliwy do zrealizowania.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Czy Tomasz Gollob zmieni zdanie w sprawie rezygnacji z "dzikiej karty"?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (91):

Wszystkie komentarze (91)

Komentarze (91)

×
    Wszystkie komentarze (91)
    PRZEJDŹ NA WP.PL