Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Adam Krużyński o wycofaniu firmy Nice: Hampel i Kasprzak rozumieją moją decyzję

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Firma Nice postanowiła wycofać się z dalszego sponsoringu Krzysztofa Kasprzaka i Jarosława Hampela w Grand Prix. - Obaj zawodnicy rozumieją tę decyzję - zapewnia dyrektor zarządzający Adam Krużyński.

Decyzja o wycofaniu się firmy Nice zapadła dzień po tym, jak światło dzienne ujrzała uchwała FIM o ograniczeniu startów zawodników z SGP w cyklu SEC. Adam Krużyński zapowiedział wówczas otwarcie, iż nie będzie wykładać pieniędzy na zawody organizowane przez BSI. Nice wesprze zamiast tego organizatora Indywidualnych Mistrzostw Europy - firmę One Sport.

Decyzja o braku dalszego zaangażowania w cykl SGP jest sporym rozczarowaniem dla Jarosława Hampela i Krzysztofa Kasprzaka. Brak umowy sponsorskiej oznacza dla pierwszego z nich utratę 120 tysięcy złotych, z kolei dla drugiego - 40 tysięcy złotych.

Adam Krużyński zapewnia jednak, że podjęta przez jego firmę decyzja jest dla obu żużlowców zrozumiała. - Jarosław i Krzysztof, podobnie jak ja, są zaskoczeni tym, co się stało jeśli chodzi o przepisy. Decyzja o tym, że firma Nice nie będzie ich wspierać w cyklu Grand Prix jest nieodwołalna, a przedstawione przeze mnie stanowisko spotkało się z ich zrozumieniem - powiedział Adam Krużyński w rozmowie z naszym portalem.

Firma Nice nie wyklucza jednak tego, że ponowna współpraca z Jarosławem Hampelem i Krzysztofem Kasprzakiem zostanie w niedalekiej przyszłości nawiązana. Pewne jest jednak to, że nie będzie ona miała nic wspólnego ze startami zawodników w cyklu Grand Prix. - Nie wiem jak po rezygnacji mojej firmy będzie wyglądać ich sytuacja finansowa, ale jestem przekonany, że obaj zawodnicy sobie poradzą. Możliwe, że będziemy w przyszłości dalej współpracować. To, w jakiej odbywałoby się to formie zadecydujemy później - zakończył dyrektor zarządzający firmy Nice.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy firma Nice podjęła słuszną decyzję, rezygnując ze wsparcia dla K. Kasprzaka i J. Hampela?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (17):

Wszystkie komentarze (17)

Komentarze (17)

×
    Wszystkie komentarze (17)
    PRZEJDŹ NA WP.PL