Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kiedy żużlowcy Wybrzeża wyjadą na tor?

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Na wielu polskich stadionach zawodnicy korzystając ze znakomitej pogody, wyjechali już do pierwszych treningów. W Gdańsku pierwsze jazdy rozpoczną się w przyszłym tygodniu.

Juniorzy Wybrzeże Gdańsk niedawno wrócili z obozu przygotowawczego w Szklarskiej Porębie, na który z różnych względów nie pojechali ci, którzy mają odgrywać największą rolę podczas zbliżającego sezonu. Gdy młodzi gdańszczanie szusowali na nartach, w kilku innych miastach warczały już żużlowe motocykle.

Wiadomo już, że pierwszy trening czerwono-biało-niebieskich nie odbędzie się w zbliżający się poniedziałek. Gdańszczanie powinni jednak wyjechać na tor w zbliżającym się tygodniu. - Na ten moment mogę powiedzieć tyle, że pierwszy trening odbędzie się po 10 marca. Dmuchane bandy na naszym owalu są już zamontowane. Młodzieżowcy zakończyli obóz i powoli sposobią się do wyjazdu na tor, na którym będą jeszcze czynione ostatnie zabiegi kosmetyczne. Chcemy, aby pierwszy trening odbył się w idealnych warunkach do jazdy, by zminimalizować ryzyko kontuzji. Nie ma na ten moment zagrożenia, że zawodnicy nie wyjadą w przyszłym tygodniu - powiedział Grzegorz Rogalski, rzecznik prasowy GKS Wybrzeże S.A. w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl.

Na tor wyjechał już Krystian Pieszczek, który niedawno podpisał aneks finansowy z klubem nad morza. Utalentowany gdańszczanin kręcił w piątek pierwsze kółka na torze w Gnieźnie.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

na Facebooku.

Komentarze (7):

 • vader1974 Zgłoś
  Mam nadzieję:) że Gdańsk jakoś wyjdzie z tego bagna finansowego- powodzenia! Według mnie nic by się nie stało JAK W 1 l ten sezon byście zostali napewno łatwiej by było wyjść z
  Czytaj całość
  zadłużenia:
  • copernicaninowianin Zgłoś
   Dajcie spokój temu cudakowi spod Radomska. Jego sposobem na życie jest trollowanie. Zresztą wejdźcie na jego profil i poczytajcie sobie jego komentarze, a wnioski nasuną się same. Ten
   Czytaj całość
   element idealnie wpasowuje się w słowa Lema: "Gdyby nie internet, nie wiedziałbym, że na świecie jest tyle idiotów". Wybrzeżu życzę szybkiego wyjścia na prostą i sprawienia kilka niespodzianek w tym sezonie ... byle nie z Unibaxem ;)
   • Dariusz Modrzejewski Zgłoś
    każdy rozsądny kibic powinien trzymać kciuki za Gdańsk! No chyba,że jego marzeniem jest kadłubowa liga i 7 zespołów, gdzie zamiast jechać w kolejce będzie pauza dla każdej z
    Czytaj całość
    drużyn.I każdego z rywali dobrym rozwiązaniem jest silny Gdańsk! Powodzenia Gdańsk!
    Wszystkie komentarze (7)

    Komentarze (7)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL