Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Włókniarz chce specjalnej klauzuli przy wypożyczeniu Sajfutdinowa!

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Włókniarz Częstochowa przesłał we wtorek do toruńskiego klubu projekt umowy wypożyczenia Emila Sajfutdinowa. Znajduje się w niej zapis, że zawodnik nie może jechać w meczach przeciwko częstochowianom!

We wtorek do siedziby toruńskiego klubu wpłynął projekt umowy wypożyczenia Emila Sajfutdinowa z Włókniarza Częstochowa do Unibaksu. W dokumencie znalazł się zapis, który zaskoczył działaczy wicemistrza Polski. - Częstochowianie proponują, żeby Emil nie mógł pojechać w meczach przeciwko Włókniarzowi - poinformowano nas w toruńskim klubie.

Gdyby torunianie podpisali taką umowę, to w przypadku startu Sajfutdinowa w meczu przeciwko Włókniarzowi musieliby zapłacić wysoką karę. - Dokładnie chodzi o kwotę 400 000 złotych. To jest jakiś żart. Czekamy teraz ze spokojem aż Trybunał wyda na piśmie swoje orzeczenie - mówią nam w Unibaksie.

W Toruniu są oburzeni postępowaniem Włókniarza w związku z wypożyczeniem Emila SajfutdinowaW Toruniu są oburzeni postępowaniem Włókniarza w związku z wypożyczeniem Emila Sajfutdinowa
Zgodnie z dotychczasowymi ustaleniami, dzień po otrzymaniu uzasadnienia decyzji Trybunału PZM, Włókniarz miał wypożyczyć Sajfutdinowa do Torunia. Zdaniem Pawła Mizgalskiego, nie wyznaczono jednak konkretnego terminu, który dokładnie precyzuje, kiedy rzeczywiście powinno dojść do załatwienia wszystkich formalności.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

na Facebooku.

Komentarze (366):

Wszystkie komentarze (366)

Komentarze (366)

×
    Wszystkie komentarze (366)
    PRZEJDŹ NA WP.PL