Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wiza dla Andrieja Karpowa w środę. Ukrainiec najpóźniej w piątek będzie w Polsce

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Andriej Karpow w środę odbierze wizę. Później do dogrania pozostaną jeszcze tylko kwestie logistyczne i Ukrainiec lada dzień powinien pojawić się w Polsce.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Sprawę Andrieja Karpowa i innych ukraińskich zawodników dokładnie monitoruje Główna Komisja Sportu Żużlowego. Jak już wcześniej informowaliśmy, lada moment w Polsce powinien pojawić się Aleksandr Łoktajew. Problemów nie będzie również z przyjazdem żużlowca GKM-u Grudziądz, który powinien mieć wystarczająco dużo czasu, żeby przygotować się odpowiednio do startu rozgrywek ligowych w naszym kraju.

Andriej Karpow najpóźniej w piątek powinien pojawić się w PolsceAndriej Karpow najpóźniej w piątek powinien pojawić się w Polsce
- GKSŻ bardzo interesuje się sytuacją zawodników z Ukrainy i dokładnie ją monitoruje. Jesteśmy z wszystkimi zainteresowanymi w stałym kontakcie. Podobnie jest w przypadku Karpowa. Z jego strony temat uważnie śledzi także menedżer Radosław Szwoch. Z naszych informacji wynika, że Andriej odbierze w dniu dzisiejszym wizę. Później do ustalenia pozostaną tylko kwestie logistyczne. Dokładnie chodzi o to, w jaki sposób żużlowiec dotrze do Polski. W naszym kraju powinien być jednak najpóźniej w piątek - powiedział w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl członek GKSŻ Zbigniew Fiałkowski.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

na Facebooku.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL