Najnowsze Wyniki/Kalendarz

ŻKS Ostrovia przelał pieniądze Widerze

Maciej Kmiecik
Maciej Kmiecik
Zamiast kaucji na konto PZM, Żużlowy Klub Sportowy Ostrovia w środę wysłał przelew na konto Michała Widery. Pozwoli to otrzymać ostrowskiemu klubowi licencję na starty w sezonie 2014.

Przypomnijmy, że przed miesiącem Michał Widera zapowiedział, że poda Ostrovię do sądu w kwestii niezapłaconych pieniędzy za sezon 2014. ŻKS Ostrovia stał na stanowisku, że były trener zrzekł się zarobionych pieniędzy w poprzednim sezonie, który zakończył się degradacją drużyny do drugiej ligi.

Niedawno stanowisko zajął Polski Związek Motorowy, który nakazał ostrowskiemu klubowi wpłacenie kaucji do czasu rozstrzygnięcia sporu przez sąd powszechny.

W środę z ostrowskiego klubu wyszedł przelew na konto Michała Widery. - Chyba nie do końca nasz ruch kończy spór pomiędzy klubem a byłym trenerem, który złożył pozew do sądu. My chcemy zrobić wszystko, żeby otrzymać jak najszybciej licencję, bo sezon lada moment się zaczyna. Wpłaciliśmy pieniądze i czekamy, co będzie dalej. Decyzja zarządu jest taka, że jeśli sąd rozstrzygnie spór na naszą korzyść, to pieniądze te przekazane zostaną na jeden z Domów Dziecka. Na ten moment, by otrzymać licencję postanowiliśmy przelać pieniądze na konto pana Widery - wyjaśnia Mirosław Wodniczak.

Wkrótce ŻKS Ostrovia ma wydać oświadczenie w tej sprawie.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL