Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Jacek Woźniak trenerem Polonistów

Andrzej Matkowski
Andrzej Matkowski
W czwartkowe przedpołudnie Jacek Woźniak został oficjalnie powołany na stanowisko trenera pierwszej drużyny bydgoskiej Polonii. Po południu poprowadzi pierwszy tegoroczny trening swojego zespołu.

Jacek Woźniak wcześniej odpowiedzialny był za szkolenie młodzieży w bydgoskiej Polonii, zarówno na mini-torze, jak i w "dorosłym" żużlu. Ostatnio pełnił również

obowiązki trenera pierwszej drużyny, ale oficjalną nominację na to stanowisko otrzymał w czwartkowe przedpołudnie. - Dobrze się zbiegły w czasie ta nominacja i pierwszy trening w tym roku na bydgoskim torze - powiedział tuż po powołaniu na funkcję trenera pierwszej drużyny Jacek Woźniak. - Niektórzy kibice już się denerwowali, że sezon się zbliża, a drużyna nie ma trenera. Teraz wszystko jest już jasne - skomentował nowy trener Polonistów.

Nowy trener Polonistów szkoleniem zajmował się już od dłuższego czasu i obowiązki trenera pierwszego zespołu nie są dla niego nowością. - Uczestniczyłem już wcześniej we wszystkich zajęciach i meczach drużyny, więc nie boję się tej pracy - zapewnił Jacek Woźniak. - Skład mamy zbudowany na miarę ograniczonych środków finansowych, ale myślę, że powinniśmy powalczyć o środek tabeli, a jeśli wszystko ułoży się po naszej myśli, to mamy szansę na awans do rundy finałowej. To jest sport i wszystko może się zdarzyć - podsumował trener Woźniak.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (32):

Wszystkie komentarze (32)

Komentarze (32)

×
    Wszystkie komentarze (32)
    PRZEJDŹ NA WP.PL