Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Karpow odebrał wizę. W sobotę ma trenować w Grudziądzu razem z Nermarkiem

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Andriej Karpow odebrał wizę i w piątek wieczorem pojawi się w Polsce. Ukrainiec już w sobotę chce odbyć trening na grudziądzkim torze. Takie same plany ma Daniel Nermark.

Jak już wcześniej informowaliśmy, sprawą Andrieja Karpowa interesowała się przez cały czas Główna Komisja Sportu Żużlowego. Żużlowiec miał otrzymać wizę już w środę, ale sprawa przedłużyła się o jeden dzień. - Andriej odebrał jednak już wizę i jutro będzie w Grudziądzu - powiedział prezes grudziądzkiego klubu Arkadiusz Tuszkowski.

Andriej Karpow w piątek wieczorem pojawi się w PolsceAndriej Karpow w piątek wieczorem pojawi się w Polsce
Ukrainiec pojawi się w Grudziądzu w piątek wieczorem. Jeśli pozwolą na to warunki pogodowe, to w sobotę odbędzie treningi na grudziądzkim owalu. Podobne plany ma także inny zawodnik GKM-u. - Na weekendowych treningach chce być też Daniel Nermark, ale sami wiemy, jakie są prognozy. Zapowiada się na dość duże wahania pogody. Zobaczymy, jak to będzie wyglądać. Andriej przyjeżdża jednak ze swoją crossówką. Jeśli nie będzie mógł wsiąść na motocykl żużlowy, to pojeździ na crossie - wyjaśnił prezes klubu z Grudziądza.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (10):

Wszystkie komentarze (10)

Komentarze (10)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL