Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Trening punktowany Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów odwołany (foto)

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
W niedzielę na SGP Arenie miał odbyć się trening punktowany pomiędzy drużynami Włókniarza Częstochowa i Stali Gorzów. Zawody jednak nie dojdą do skutku.

Wszystko z powodu niekorzystnej aury. W niedzielę w Częstochowie jest pochmurno, a temperatura powietrza wynosi około 10 stopni. Na domiar złego od ponad godziny pada drobny deszcz. Przy obecnych warunkach atmosferycznych trudno było przygotować bezpieczną nawierzchnie.

Tor z minuty na minutę coraz bardziej nasiąkał wodą. Mimo odpowiedniego przygotowania częstochowskiego owalu zawody zostały odwołane. Decyzja ta została podjęta po konsultacji sztabów szkoleniowych obu drużyn. Odwołanie niedzielnego treningu punktowanego nie oznacza, że Włókniarz i Stal nie zmierzą się w towarzyskim spotkaniu. Drugie podejście do rozegrania tego starcia odbędzie się najprawdopodobniej w środę.

W niedzielę w Częstochowie rozegrano już jeden trening punktowany. Juniorzy Włókniarza pokonali w nim młodzieżową reprezentację Szwecji 50:40. Pod koniec tego spotkania zaczął padać drobny deszcz, który nie przeszkodził w dokończeniu rywalizacji.

Stan toru w Częstochowie (fot. facebook.com/wlokniarz.czestochowa)Stan toru w Częstochowie (fot. facebook.com/wlokniarz.czestochowa)
Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

na Facebooku.

Komentarze (41):

Wszystkie komentarze (41)

Komentarze (41)

    Wszystkie komentarze (41)
    PRZEJDŹ NA WP.PL