Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Trening punktowany Włókniarza Częstochowa ze Stalą Gorzów (wideo)

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
W środę Włókniarz Częstochowa zmierzył się w treningu punktowanym ze Stalą Gorzów. Ekipa telewizji CzewaTV przygotowała materiał wideo z tych zawodów.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Toruniu. Oglądaj w Eurosporcie!
Częstochowianie przegrali ze Stalą Gorzów 41:49. Po treningu punktowanym głos zabrali Mirosław Jabłoński, Andrzej Lebiediew i Piotr Żyto, którzy podsumowali zawody, a także opowiedzieli o planach na najbliższą przyszłość.

W następnym odcinku magazynu "W Paszczy Lwa" gościem będzie Andrzej Jurczyński.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Źródło: CzewaTV 

na Facebooku.

Komentarze (3):

 • tylko stare tłumiki Zgłoś
  awaria busa Walaska ? busa bierze się z wypożyczalni co kosztuje 500 zł / dobę. pozdrawiam myślących....................
  • sympatyk żu-żla Zgłoś
   Video fajne wywiad Jabłońskiego jest rzeczowy .Przyglądając się poczynaniom na torze w tym sezonie tego zawodnika trener Żyto powinien wziąć tego zawodnika pod uwagę do miejsca w
   Czytaj całość
   składzie.powodzenia w sezonie.
   • CKM_ Zgłoś
    Mirek Jabłoński zasługuje na start w pierwszym meczu. Normalnie swoją postawą - jeździ, walczy, nie marudzi. Pewnie jednak będzie jak zwykle, czyli nie pojedzie, a za Griszę Z/Z.
    Czytaj całość
    Zaklinam z tego miejsca, dać mu szansę!Przy założeniu oczywiście, że z konieczności... nie zostanie wkrótce nowym kapitanem drużyny. Przy takim przepływie informacji na linii klub - kibice i tym co się słyszy, to wszystko jest możliwe.

    Komentarze (3)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL