Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mizgalski uspokaja: Do Leszna w pełnym składzie. Będzie sponsor tytularny dla Włokniarza?

Szymon Kaczmarek
Szymon Kaczmarek
Od kilku dni sporo mówi się o problemach finansowych Włókniarza Częstochowa. Prezes [tag=29328]Paweł Mizgalski[/tag] uspokaja, że nie ma mowy o żadnych osłabieniach zespołu.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!
O całej sprawie pisaliśmy już kilka dni temu. Pojawiły się m.in. nieoficjalne informacje o możliwym wypożyczeniu Michaela Jepsena Jensena. Mizgalski uspokaja, że nie ma takiej możliwości.

Sternik Lwów nie chce komentować informacji pojawiających się w mediach. - Uznałem, że wszystkie wątpliwości dotyczące składu najlepiej rozwieje pierwszy mecz w Lesznie. Wtedy kibice przekonają się, że nie ma mowy o jakichkolwiek konfliktach na linii klub - zawodnicy. Bo o to mnie teraz wszyscy pytają. Pojedziemy tam w pełnym składzie. Nie wiem, jak będzie wyglądała sytuacja z kontuzjowanym Griszą Łagutą, ale liczymy, że będzie w pełni sił. Jeżeli nie, to mamy Mirka Jabłońskiego, który dotychczas pokazywał się z bardzo dobrej strony - mówi w rozmowie z portalem czestochowa.sport.pl.

W bieżącym tygodniu częstochowian czekają kolejne treningi punktowane. - Zawodnicy potrzebują jazdy i mamy deklaracje, że są już przygotowani, aby wystartować z Wrocławiem i Grudziądzem - deklaruje Mizgalski.

Działacze Włókniarza nie zabezpieczyli jeszcze kwoty potrzebnej na wydatki w sezonie 2014. Robią jednak wszystko, aby ją zgromadzić. - Cały czas ciężko pracujemy nad zamknięciem budżetu na sezon 2014 i będzie to trwało także w trakcie rozgrywek. Wtedy będziemy wiedzieli, jak duże są luki i będziemy na bieżąco reagować, aby je zapełnić. Nie wszystko da się zaplanować przed sezonem. Szukamy sponsora tytularnego i jest szansa, że wkrótce taki się pojawi. Ale liczymy też na kibiców, którzy są największym sponsorem klubu - kończy Mizgalski.

źródło: czestochowa.sport.pl

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

na Facebooku.

Komentarze (61):

 • Dariusz Maciejewski Zgłoś
  Gdzie są pieniądze z meczy z zeszłego roku pełny stadion ludzi co mecz jak można zawodnikom nie płacić ,jestem z Częstochowy ale wstyd mi za klub ,za takie zachowanie chodzę na emocje
  Czytaj całość
  od 1984 roku ale dzieje się coraz gorzej pozdro dla wszystkich sympatyków tego pięknego sportu
  • kedzior Zgłoś
   Jeśli coś o Włókniarzu to natychmiast wyskakują wpisy o Emilu Niestety w ubiegłym sezonie Emil zawiódł w kilku meczach i to mocno a w decydujących spotkaniach Go zabrakło bo
   Czytaj całość
   załatwił sprawę obecny "kolega" Miedziński Nie był więc Emil liderem a w takim celu był sprowadzony Rozliczenia to sprawa między stronami a nam guzik do tego więc tyle w temacie dla przeciwników Włókniarza Obecna sytuacja choć zapewne trudna też nie jest sprawą znaną szczególnie osobom z Torunia bo tych jest najwięcej w chamskich wypowiedziach na temat Włókniarza Jedno jest pewne Włókniarz ma najliczniejszych i najwspanialszych kibiców co jest faktem i tego nam wszyscy zazdroszczą stąd to chamstwo na SF
   • slaw byd Zgłoś
    Jak Mizgalski uspokaja to znaczy ,ze cos kreci;)
    Wszystkie komentarze (61)

    Komentarze (61)

    ×
     Wszystkie komentarze (61)
     PRZEJDŹ NA WP.PL