Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kolejarz Opole z obcokrajowcami w treningach punktowanych

Oliwer Kubus
Oliwer Kubus
Drużyna z Opola wystąpi w treningach punktowanych z rybniczanami z zawodnikami zagranicznymi w składzie. Silniejsze zestawienie awizuje na piątkowe spotkanie.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Kolejarz w czwartek i piątek pojedzie pierwsze w tym roku mecze kontrolne. Jego rywalem będzie ŻKS ROW Rybnik. W obu drużynach wystartują obcokrajowcy.

Na czwartkowe starcie w Rybniku opolanie desygnują czterech Polaków: Stanisława Burzę, Rafała Flegera, Marcina Sekulę i Damiana Dróżdża. Wspomogą ich dwaj młodzi Niemcy: Kai Huckenbeck i Steven Mauer.

W piątek do opolskiego zespołu dołączą Oliver Berntzon i Christian Hefenbrock, który z racji na problemy osobiste będzie przebywał w Polsce tylko dzień i nie zaprezentuje się kibicom w Opolu podczas niedzielnego turnieju indywidualnego. Podobnie jak Duńczyk Thomas Jorgensen, który ma w planach zawody w Anglii. 

Wystąpi natomiast Węgier Roland Benko, a stawkę uzupełnią żużlowcy z innych klubów. Oficjalna lista startowa zostania ogłoszona w ciągu najbliższych dni.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

na Facebooku.

Komentarze (3):

 • sympatyk żu-żla Zgłoś
  Poczekamy zobaczymy jak Opole pojedzie w Rybniku.
  • yes Zgłoś
   Opole planuje sprawdzenie dużej ilości zawodników. Jest dzisiaj informacja na temat Piły. Rozpatrują rozpoczęcie sezonu w sprawdzonym składzie. "kto nie przyjedzie na zgrupowanie nie ma
   Czytaj całość
   szans pojechać 13 kwietnia" http://www.sportowefakty.pl/zuzel/428707/od-piatku-trzydniowe-zgrupowanie-i-dwa-treningi-punktowane-victorii-pilaOpole zaczyna sezon 13 kwietnia wyjazdem do Krosna, które ma w niedzielę trening punktowany Polacy-Obcokrajowcy http://www.sportowefakty.pl/zuzel/428616/ksm-krosno-sprawdzi-forme-kilku-obcokrajowcow Oj, będzie się działo!
   • Speedway1950 Zgłoś
    Przecież Kordas jest kontuzjowany.

    Komentarze (3)

    PRZEJDŹ NA WP.PL