Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Po meczu w Bydgoszczy: Broniliśmy się przed pogromem

Adrian Dudkiewicz
Adrian Dudkiewicz
Podopieczni Jacka Woźniaka udanie rozpoczęli sezon na I-ligowych torach. Sporo materiału do przemyśleń mają za to żużlowcy Lokomotivu Daugavpils.

O słabym początku rozgrywek łotewscy zawodnicy muszą szybko zapomnieć. Jedynie i to tylko momentami w Bydgoszczy honor swojej drużyny starali się ratować Andrzej Lebiediew oraz Maksim Bogdanow. - Szczerze powiem, że przed meczem nie spodziewaliśmy się aż tak dużego pogromu ze strony bydgoszczan. Staraliśmy się przez cały tydzień szukać w Polsce odpowiednich torów do dobrego treningu. Jak widać dobrego efektu to nie przyniosło - podkreślił trener Nikołaj Kokin.

Tylko dwa biegowe zwycięstwa odniósł jeden z największych talentów ostatnich lat w światowym żużlu Andrzej Lebiediew. Jak widać młody zawodnik musi jeszcze sporo pracować, aby dobrze poznać wszystkie tory w naszym kraju, dzięki czemu w przyszłości nie będą one stanowiły dla niego żadnej niespodzianki.

- Na pewno wszyscy w naszej ekipie spodziewali się znacznie bardziej wyrównanego pojedynku. Zamiast walki o zwycięstwo musieliśmy uważać, aby nie doznać wysokiej porażki. Właściwie to w niedzielę ciężko nam było w każdym elemencie żużlowego rzemiosła. Starałem się szukać odpowiednich ścieżek, potrzebowałbym jeszcze kilku biegów na dobre zapoznanie się z tym torem - podsumował Lebiediew.

Trener Jacek Woźniak był zadowolony z dyspozycji swoich zawodników. Zwłaszcza, że większość z nich pojechała na poziomie swoich możliwości. Największym zaskoczeniem była dobra postawa Duńczyka Patricka Hougaarda.- Cały nasz zespół pojechał na miarę oczekiwań i pokazał ambitną walkę. Podkreślę tutaj słowo ambicja, bo tego właśnie oczekiwałem od tych chłopaków. Pokazali, że potrafią wygrać start, powalczyć do końca. Chciałem wszystkim żużlowcom dać szansę pokazać się w czterech wyścigach poza najlepszą dwójką i to się udało. Musimy pracować dalej i myślimy już o meczu w Rybniku - zakończył wszystko Jacek Woźniak.

Jesteśmy na Facebooku! Dołącz do nas!

na Facebooku.

Komentarze (11):

 • Big Lebowski Zgłoś
  Lepiej jak Szymon będzie pod 6-ką, wtedy nie będzie dziury w końcówce zawodów (12-ty bieg). Poza tym w biegu juniorskim pojedzie z pól wewnętrznych. Powinien być wykorzystywany do
  Czytaj całość
  wsparcia Szczepana, który obojętnie z kim w parze, na wyjazdach będzie tego bardziej niż Duńczycy potrzebował. 1-2 Hougaard(Andersen), Jędrzejewski(Andersson) 3-4 Szczepaniak, Andersson(Jędrzejewski) 5-6Andersen(Hougaard), Woźniak. Kościecha póki co może wskoczyć na traktor i równać tor. Pzdr!
  • Rodowity Bydgoszczanin Zgłoś
   http://www.sportowefakty.pl/kibice/10557/blog/4811/rodowity-obserwator-2014-cz3-7042014-2-kolejka-plz Analiza meczu mojego autorstwa. Zapraszam!
   • GRYFM Zgłoś
    Loko pojechało tak dobrze bo w parkingu pomagał im Artiom Łaguta.Do Rybnika muszą jechać najlepsi startowcy, tam podobno na trasie nic nie można zrobić.
    Wszystkie komentarze (11)

    Komentarze (11)

    ×
     Wszystkie komentarze (11)
     PRZEJDŹ NA WP.PL