Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mariusz Staszewski wypożyczony do Kolejarza Opole

Maciej Kmiecik
Maciej Kmiecik
Mariusz Staszewski nie będzie w sezonie 2014 reprezentował barw MDM Komputery Ostrovia. Doświadczony żużlowiec został wypożyczony do Kolejarza Opole.

Mariusz Staszewski po powrocie na tor związany był z ostrowskim klubem. Jednak już w poprzednim sezonie z reguły nie łapał się do podstawowego składu drużyny. Przed tymi rozgrywkami zapowiadał, że zrobi wszystko, by kibice zobaczyli Mariusza Staszewskiego z 2012 roku. Niestety, w treningach punktowanych prezentował się przeciętnie i nie znalazł miejsca w składzie drużyny na pierwszy mecz ligowy MDM Komputery ŻKS Ostrovia z Kolejarzem Rawag Rawicz.

- W środę wypożyczyliśmy Mariusza Staszewskiego do Kolejarza Opole. U nas nie miałby miejsca, a tam się na pewno przyda. Wyraziliśmy także zgodę, by mógł pojechać w obu meczach przeciwko naszej drużynie - wyjaśnia Mirosław Wodniczak.

Mariusz Staszewski w sezonie 2014 nie będzie reprezentował barw ostrowskiego klubuMariusz Staszewski w sezonie 2014 nie będzie reprezentował barw ostrowskiego klubu
Staszewski w Ostrowie był bardzo lubiany przez kibiców. Fani podczas prezentacji witali go owacją na stojąco. Miejmy nadzieję, że w Opolu zostanie tak samo ciepło przyjęty i będzie skutecznym punktem Kolejarza.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

na Facebooku.

Komentarze (33):

Wszystkie komentarze (33)

Komentarze (33)

×
    Wszystkie komentarze (33)
    PRZEJDŹ NA WP.PL