Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mecz Polska - Australia w Ostrowie ze sponsorem tytularnym. Koncert TSA dla kibiców!

Dawid Bilski
Dawid Bilski
Organizatorzy Międzynarodowego Meczu Żużlowego Polska - Australia zdradzili muzyczną niespodziankę jaka czeka na kibiców po jego zakończeniu. Na ostrowskim stadionie zaplanowano koncert rockowy.

Około 30 minut po ostatnim wyścigu na przygotowanej scenie wystąpi grupa rockowa TSA. - To niespodzianka dla naszych kibiców, którzy się tak wspaniale zachowali po naszym spadku do drugiej ligi. Każdy kto zakupi bilet na mecz Polska - Australia będzie mógł za darmo wysłuchać koncertu TSA. To zespół z Opola, grający muzykę rockową. Kochają też żużel i zagrają dla nas - mówił Mirosław Wodniczak, prezes MDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów Wielkopolski.

Jeśli ktoś nie przepada za sportem żużlowym, a interesuje go tylko koncert rockowy to również włodarze ostrowskiego klubu zapraszają na Stadion Miejski 1 maja. Dla nich zostaną przygotowane wejściówki za symboliczną kwotę. Przypomnijmy, że bilety na mecz można kupować w siedzibie ostrowskiego klubu oraz na stronie kupbilet.pl

Cały czas trwają przygotowania do tego wydarzenia. To ma być żużlowe święto w grodzie nad Ołobokiem. W pomoc zaangażowały się też władze miasta, a sponsorem tytularnym meczu została Grupa Orlen. - Ubiegłoroczny mecz Polska - Rosja oprócz wrażeń sportowych przyniósł spory rozgłos klubowi i miastu. Została zauważona dobra organizacja. Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie. Przekonałem przedstawicieli firmy Orlen do tego aby zostali sponsorem tytularnym - powiedział Jarosław Urbaniak, prezydent Ostrowa.

Mirosław Wodniczak i Jarosław Urbaniak podczas czwartkowej konferencji prasowejMirosław Wodniczak i Jarosław Urbaniak podczas czwartkowej konferencji prasowej
- To duże wydarzenie dla naszego klubu. Dziękujemy za pomoc panu prezydentowi, za to, że włączył się w organizację tego spotkania - przyznał Wodniczak.

Mecz Polska - Australia rozpocznie się 1 maja o godzinie 18.00. Obie reprezentacje zapowiedziały występ w mocnych zestawieniach.  Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal SportoweFakty.pl.

Składy:

Polska: Tomasz Gollob, Jarosław Hampel, Janusz Kołodziej, Maciej Janowski, Tomasz Jędrzejak, Kacper Gomólski.

Australia:Darcy Ward, Chris Holder, Troy Batchelor, Cameron Woodward, Davey Watt, Max Fricke.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

na Facebooku.

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

PRZEJDŹ NA WP.PL