Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mecz KantorOnline Włókniarz Częstochowa - SPAR Falubaz Zielona Góra najatrakcyjniejszy w 2. kolejce

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
W świąteczny weekend rozegrano spotkania 2. kolejki we wszystkich polskich ligach żużlowych. Czytelnicy portalu SportoweFakty.pl za najatrakcyjniejszy uznali mecz w Częstochowie.

Od początku sezonu czytelnicy portalu SportoweFakty.pl mogą oceniać atrakcyjność danego spotkania. To jedna z nowości, którą wprowadziliśmy przed startem rozgrywek ligowych. Na podstawie głosów internautów wybierzemy najatrakcyjniejsze spotkanie danej kolejki, a także całego sezonu. W drugiej kolejce kibice uznali, że najwięcej emocji dostarczył mecz pomiędzy KantorOnline Włókniarzem Częstochowa i SPAR Falubazem Zielona Góra.

Lwy przegrały z mistrzem Polski 40:50, a na torze nie brakowało pasjonujących pojedynków. W wielu biegach zawodnicy walczyli przez cztery okrążenia, a zwycięzca wyłaniany był dopiero po analizie powtórek telewizyjnych. - W Częstochowie zawsze były świetne widowiska. Uważam, że za samo to Częstochowa powinna dostać medal. Kibice mimo tej porażki mogą być zadowoleni, bo było wiele fajnych wyścigów - mówił po meczu szkoleniowiec gości, Rafał Dobrucki. Kibice ocenili ten mecz na 4,55 punktu.

Zdaniem czytelników portalu SportoweFakty.pl drugim najbardziej atrakcyjnym meczem 2. kolejki było spotkanie pomiędzy KMŻ Lublin i PGE Marmą Rzeszów, który zakończył się remisem 45:45. Starcie to otrzymało notę 4,11. Internauci docenili również pojedynek pomiędzy stalą Gorzów i Fogo Unią Leszno, który został oceniony na 3,78 punktu. 

Najmniej emocji dostarczyły mecze w Łodzi i Tarnowie. Spotkanie pomiędzy Orłem i GKM-em Grudziądz ocenione zostało na 2,99 punktu. Z kolei starcie pomiędzy Grupą Azoty Unią Tarnów i Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk otrzymało notę 2,65 punktu. Do tej pory jest to zdecydowanie najmniej atrakcyjny mecz spośród wszystkich spotkań rozegranych w tym roku.

Najatrakcyjniejsze mecze 2. kolejki:

MMeczNota
1KantorOnline Włókniarz Częstochowa - SPAR Falubaz Zielona Góra4,55
2KMŻ Lublin - PGE Marma Rzeszów4,11
3Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno3,78
4Carbon Start Gniezno - ŻKS ROW Rybnik3,73
5Kolejarz Opole - MDM Komputery ŻKS Ostrovia3,57
6Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz - Victoria Piła3,52
7Unibax Toruń - Betard Sparta Wrocław3,41
8Speedway Wanda Instal Kraków - KSM Krosno3,30
9Polonia Bydgoszcz - Lokomotiv Daugavpils3,16
10Orzeł Łódź - GKM Grudziądz2,99
11Grupa Azoty Unia Tarnów - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk2,65


Najatrakcyjniejsze mecze sezonu:

KolejkaMeczNota
2KantorOnline Włókniarz Częstochowa - SPAR Falubaz Zielona Góra4,55
1Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unibax Toruń4,33


Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

na Facebooku.

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

PRZEJDŹ NA WP.PL