Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Grigorij Łaguta ma wystartować w Gdańsku!

Mateusz Makuch
Mateusz Makuch
Koniec spekulacji na temat występu Grigorija Łaguty w III kolejce ENEA Ekstraligi. KantorOnline Włókniarz Częstochowa do Gdańska uda się już ze swoim kapitanem w składzie!

Rosjanin dłużej niż pierwotnie zakładano zmagał się z kontuzją nogi, której nabawił się w lutym podczas treningów na motocrossie. Z tego powodu opuścił dwie pierwsze kolejki ENEA Ekstraligi. Grigorij Łaguta w końcu wraca do składu częstochowskich Lwów. Kapitan KantorOnline Włókniarz Częstochowa pojedzie przeciwko Renault Zdunek Wybrzeżu Gdańsk!

- Grisza jest bardzo wygłodniały jazdy i podejrzewam, że z toru będziemy go zganiać siłą. Trenuje bardzo dużo na Łotwie. Nie tylko jeżdżąc, ale także w siłowni. Myślę, że niepewności co do jego startu w Gdańsku już nie ma. Skoro jest w stanie trenować, jeździć w sparingach, skutecznie ścigać się sprzed taśmy to nie ma przeciwwskazań, by wystartował w lidze - przekazał menedżer częstochowskiego klubu, Jarosław Dymek.

Łaguta do niedzielnego meczu wciąż będzie przygotowywał się w Daugavpils. Możliwe, że zjawi się na jednym z treningów w Częstochowie, ale nie jest to jeszcze przesądzone. Jarosław Dymek wytłumaczył, że na Łotwie lider Włókniarza ma świetne warunki do treningów.

Grigorij Łaguta wraca do składu KantorOnline WłókniarzaGrigorij Łaguta wraca do składu KantorOnline Włókniarza
W Gdańsku wylejemy sporo potu - rozmowa z Jarosławem Dymkiem, menedżerem KantorOnline Włókniarza

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

na Facebooku.

Komentarze (35):

Wszystkie komentarze (35)

Komentarze (35)

×
    Wszystkie komentarze (35)
    PRZEJDŹ NA WP.PL