Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Trzy mecze uzależnione od eliminacji IMŚJ. Nowy komisarz toru na spotkanie w Grudziądzu

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
W sobotę na torach w [tag=27040]Stralsund[/tag] i [tag=26986]Terenzano[/tag] odbędą się rundy kwalifikacyjne Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, w których wystąpi kilku żużlowców rywalizujących w lidze polskiej.

Niektóre kluby zastrzegły sobie, że w przypadku przełożenia tych zawodów na niedzielę, nie chcą rywalizować osłabione brakiem swoich zawodników.


Komunikat GKSŻ:

2. Jeżeli zawody: RK 1 IMŚJ w Stralsund nie zostaną rozegrane w terminie kalendarzowym, którym jest 3 maja 2014 r. (sobota) i zostaną przełożone na termin rezerwowy w dniu 4 maja2014 r. (niedziela), odwołane będą mecze:

DM I Liga 3 runda:
PGE Marma Rzeszów - ŻKS ROW Rybnik
SC Lokomotiv Daugavpils - Klub Żużlowy "Orzeł" Łódź

DM II Ligi 3 runda:
MDM Komputery ŻKS Ostrovia -SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW

3. Jeżeli zawody: RK 2 IMŚJ w Terenzano nie zostaną rozegrane w terminie kalendarzowym,którym jest 3 maja 2014 r. (sobota) i zostaną przełożone na termin rezerwowy w dniu 4 maja 2014 r. (niedziela), odwołany będzie mecz:

DM II Ligi 3 runda:
MDM Komputery ŻKS Ostrovia - SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW

Ponadto Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała o zmianie komisarza toru na mecz GKM Grudziądz z Polonią Bydgoszcz.

Komunikat GKSŻ:

1. Zmiana komisarza toru na n/w mecz:
DM I Liga 3 runda: 4 maja 2014 (niedziela) GKM Grudziądz - POLONIA BYDGOSZCZ za Marcina Skabowskiego wyznaczono Michała Wojaczka

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL