Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Betard Sparta wróciła z dalekiej podróży. Piotr Baron: Chcieliśmy więcej, ale mogło być mniej

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Betard Sparta Wrocław uratowała rzutem na taśmę remis w meczu z Fogo Unią Leszno. - Chcieliśmy w tym meczu więcej, ale równie dobrze mogliśmy dostać mniej - podsumował Piotr Baron.

Spotkanie we Wrocławiu było porywającym widowiskiem, które trzymało w napięciu do ostatniego wyścigu. Goście prowadzili przed nim 44:40, ale to gospodarze wygrali ostatnią odsłonę podwójnie i doprowadzili do remisu. - Mecz był bardzo emocjonujący. Chcieliśmy w nim więcej, ale z przebiegu spotkania wychodzi na to, że równie dobrze mogliśmy dostać mniej. Coś z tego pojedynku zabieramy i należy do tego podejść właśnie w ten sposób - ocenił spotkanie we Wrocławiu Piotr Baron.

Losy meczu ważyły się do ostatniego biegu. Najpierw sędzia wykluczył z niego Nickiego Pedersena, który w jego ocenie nie zostawił na wyjściu z pierwszego łuku miejsca dla Taia Woffindena. Później osamotniony Przemysław Pawlicki nie był w stanie przedzielić pary gospodarzy. - Sędzia skomentował całą sytuację swoją decyzją. Po co ja mam to robić? Jesteśmy tuż po meczu, więc jestem jeszcze pod wpływem emocji. Sędzia wydał werdykt i tak to chciałbym zostawić - wyjaśnił Baron.

Gospodarze cały czas szukają optymalnej formy. W ocenie menedżera Betardu Sparty zespół czeka cały czas dużo pracy. - Jeszcze sporo pracy, ale idziemy w dobrą stronę. Musimy wyciągnąć jeszcze więcej wniosków. Jedziemy dalej - przekonuje Baron. - Jeśli chodzi o skład na kolejne mecze, to wnioski będziemy oczywiście sukcesywnie wyciągać. Najpierw jednak przejrzymy wszystkie dostępne materiały. Musimy zrobić wszystko, żeby wyeliminować niedociągnięcia, które się pojawiły - dodał na zakończenie Baron.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy biorąc pod uwagę przebieg meczu we Wrocławiu, można uznać, że remis jest sukcesem Betardu Sparty?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (18):

Wszystkie komentarze (18)

Komentarze (18)

×
    Wszystkie komentarze (18)
    PRZEJDŹ NA WP.PL