Najnowsze Wyniki/Kalendarz

KantorOnline Włókniarz bez Grigorija Łaguty!

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
[tag=13630]Grigorij Łaguta[/tag] nie wystartuje w sobotnim meczu KantorOnline Włókniarza Częstochowa z Betard Spartą Wrocław. W jego miejsce pojedzie Mirosław Jabłoński.

Powodem absencji Rosjanina są zaległości finansowe. Zawodnik otrzymał 70 proc. wysokości swojego kontraktu. W piątek po treningu Grigorij Łaguta stanowczo zażądał całej kwoty. Rosjanin odbył długą rozmowę z dyrektorem handlowym firmy K.J.G. Company, Arturem Sukiennikiem, który przez sponsora strategicznego został oddelegowany do spraw związanych z Włókniarzem. - Znając sytuację finansową Włókniarza, Grisza otrzymał propozycję wpłaty części wynagrodzenia tuż po sobotnim meczu, a pragnę również zaznaczyć, że w piątek na konto Łaguty wpłynęła już znacząca suma zaległości. Zostało to udokumentowane potwierdzeniem przelewu. W sobotę kontynuowaliśmy negocjacje z zawodnikiem. Pozostał on nieugięty i zażądał całej sumy. Niestety, Włókniarz nie mógł spełnić jego oczekiwań. Moim zdaniem Rosjanin spodziewał się, że podobnie, jak w latach poprzednich, firma K.J.G. Company w trybie natychmiastowym ureguluje jego żądania - stwierdził Sukiennik.

Częstochowski klub jest oburzony postępowaniem swojego zawodnika i uważa, że w całej sprawie zależy mu tylko i wyłącznie na pieniądzach. Artur Sukiennik twierdzi również, że Łaguta szybko zapomniał, jak wiele zawdzięcza Włókniarzowi. - Dotychczas klub i firma K.J.G. Company dbały o najdrobniejszy szczegół dotyczący zawodnika. Zależało nam, aby utrzymywać z nim dobre relacje, by niczego mu nie brakowało. Dlatego też Grigorij mówił, że najchętniej zostałby we Włókniarzu do końca kariery. Traktowany był wyjątkowo, to był nasz numer jeden. Skończyło się spełnianie każdej zachcianki Łaguty, bo Włókniarz to nie jest Łaguta, tylko cała drużyna. Tak naprawdę swoim zachowaniem pokazał swoje prawdziwe oblicze. Udowodnił, czym jest dla niego Włókniarz i wspaniali częstochowscy kibice, jak również sponsorzy. W mojej ocenie nie ulega wątpliwości, że Rosjaninowi zależy tyko na pieniądzach. Dodam również, że "Grisza" zasugerował mi w piątek przed treningiem, po odwiedzeniu komisu samochodów luksusowych Best-Auto zakup dla niego samochodu marki Ferrari. Nadmienić również pragnę, że przez cały okres startów Rosjanina w barwach Lwów mógł liczyć na wsparcie moich przyjaciół z Polski i nie tylko. Bracia Łagutowie, a zwłaszcza Grigorij zostali dostrzeżeni przez Mariana Maślankę. Jest to przykre, że teraz zawodnik w ogóle nie pamięta o tym, jak wiele zawdzięcza klubowi. Rokrocznie jego oczekiwania finansowe wzrastały - dodaje Artur Sukiennik.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Czy KantorOnline Włókniarz osłabiony brakiem Grigorija Łaguty zdoła pokonać Betard Spartę Wrocław?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (403):

 • arran Zgłoś
  No to witamy w klubie Grisza, w klubie wydymanych przez Częstochowski klub, dokładnie tak samo wydymali Emila i innych, ale najgorsze dopiero przed tobą, teraz dopiero Częstochowscy rządcy
  Czytaj całość
  i kibice pokażą ci co to znaczy zadrzeć z Włókniarzem, tam obowiązuje biblijna zasada: Kto nie jest z nami jest przeciwko nam.Teraz cię zgnoją do reszty, spaprają ci ten i pewnie kolejny sezon.
  • gorzownns Zgłoś
   szkoda kibicow w czewie ze wypiol na nich dupe niech nie jedzie czewa i bez nego da rade
   • Tomasovia Tomaszów Lubelski Zgłoś
    Hahaha a czego czewa się spodziewała że Grisza u nkch jeździ z sentymentów ? Jest kasa jest Grisza ,nie ma kasy nie ma nic. A śmiali się kibice czewy że w Rzeszowie zawodnicy jadą dla
    Czytaj całość
    kasy. Walas jak zobaczy co się w tym klubie dzieje gdzie ostatnimi laty nie był przygotowany na to że kasy nie otrzyma na czas razem z Lagutą przyjdą do Rzeszowa bo to jeden z niewielu klubów gdzie zawsze kasa jest na czas !:-)
    Wszystkie komentarze (403)

    Komentarze (403)

    ×
     Wszystkie komentarze (403)
     PRZEJDŹ NA WP.PL