Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Ranking ekspertów: Bartłomiej Czekański powiększa przewagę

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
W weekend rozegrano kolejne mecze w ENEA Ekstralidze oraz Nice Polskiej Lidze Żużlowej. Spośród naszych ekspertów po raz kolejny najwyższą skutecznością może się pochwalić Bartłomiej Czekański.

W tej kolejce nasi eksperci mieli zdecydowanie wyższą skuteczność niż przed tygodniem. Trzech z nich trafnie wytypowało wynik jednego ze spotkań. Zarówno Jacek Gajewski, jak i Bartłomiej Czekański prawidłowo wskazali wynik meczu w Toruniu (48:42 dla Unibaksu), a redaktorzy Damian Gapiński i Jarosław Galewski przewidzieli rezultat spotkania w Gorzowie (60:30 dla Stali). Każdy z ekspertów otrzymał za to dodatkowe 5 punktów.


Po raz kolejny ekspertom nie udało się przewidzieć wyników wszystkich spotkań w kolejce. Największą niespodzianką był triumf osłabionego Orła nad KMŻ Lublin. Każdy z naszych znawców typował triumf gości. Podobnie było w przypadku spotkania Polonii Bydgoszcz z PGE Marmą Rzeszów. Zwycięstwo odniosła ekipa Żurawi, a wszyscy stawiali na gospodarzy.

W czwartej kolejce najlepiej spisał się Bartłomiej Czekański, który zgromadził 19 punktów. Po 16 "oczek" do swojego dorobku dopisali przedstawiciele redakcji SportoweFakty.pl, a także Jacek Gajewski. Czwartą lokatę zajął Krzysztof Cegielski, który wywalczył 13 punktów, a najsłabiej wyniki 4. kolejki typował Marian Maślanka.

4. kolejka rankingu ekspertów SportoweFakty.pl:

MiejsceEkspertPunktyPrawidłowy wynik
1Bartłomiej Czekański191
2SportoweFakty.pl161
2Jacek Gajewski161
4Krzysztof Cegielski130
5Marian Maślanka90

Po czterech kolejkach w klasyfikacji generalnej rankingu ekspertów na czele znajduje się Bartłomiej Czekański, który zgromadził na swoim koncie 68 punktów. Wrocławianin do tej pory trafnie wytypował wyniki czterech spotkań. Na drugiej pozycji sklasyfikowani są Damian Gapiński i Jarosław Galewski z redakcji SportoweFakty.pl. Przedstawiciele naszego portalu tracą do lidera trzy punkty, a prawidłowo wskazali wyniki dwóch spotkań. Trzeci jest Krzysztof Cegielski, który ma 54 "oczka" i o trzy punkty wyprzedza Jacka Gajewskiego.

Klasyfikacja rankingu ekspertów SportoweFakty.pl:

MiejsceEkspertPunktyPrawidłowy wynik
1Bartłomiej Czekański684
2SportoweFakty.pl652
3Krzysztof Cegielski540
4Jacek Gajewski512
5Marian Maślanka430


Zasady przyznawania punktów w Rankingu Ekspertów SportoweFakty.pl (liga):
Prawidłowe wskazanie zwycięzcy meczu - 1 punkt
Wytypowanie dokładnego wyniku meczu - 5 punktów
Wskazanie prawidłowego zwycięzcy meczu i różnica wyniku do 4 "oczek" - 3 punkty
Wskazanie prawidłowego zwycięzcy meczu i różnica wyniku do 6 "oczek" - 2 punkty
Prawidłowe wytypowanie zwycięzców we wszystkich meczach kolejki - 3 punkty
Wytypowanie rezultatu remisowego - 10 punktów

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL