Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mecze w Lesznie i Częstochowie najatrakcyjniejsze w 4. kolejce

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
W weekend rozegrano spotkania 4. kolejki w ENEA Ekstralidze oraz Nice Polskiej Lidze Żużlowej. Czytelnicy portalu SportoweFakty.pl za najatrakcyjniejsze uznali mecze w Lesznie i Częstochowie.

Od początku sezonu czytelnicy portalu SportoweFakty.pl mogą oceniać atrakcyjność danego spotkania. To jedna z nowości, którą wprowadziliśmy przed startem rozgrywek ligowych. Na podstawie głosów internautów wybierzemy najatrakcyjniejsze spotkanie danej kolejki, a także całego sezonu. W czwartej rundzie kibice za najatrakcyjniejsze uznali mecze w Częstochowie i Lesznie.


KantorOnline Włókniarz Częstochowa pokonał Betard Spartę Wrocław 46:44, a losy spotkania rozstrzygnęły się dopiero w biegach nominowanych. Gospodarze po trzynastu gonitwach prowadzili ośmioma punktami, lecz mało brakło, a wrocławianie wywieźliby spod Jasnej Góry punkt. W piętnastym biegu Michael Jepsen Jensen stoczył zacięty bój z Maciejem Janowskim i Taiem Woffindenem. Duńczyk do mety dowiózł dwa punkty, co dało triumf Lwom. Tradycyjnie na częstochowskim torze nie zabrakło ciekawych wyścigów. Spotkanie to otrzymało od czytelników notę 4,52.

Tak samo oceniony przez czytelników portalu SportoweFakty.pl oceniony został mecz w Lesznie, gdzie Fogo Unia przegrała na własnym torze ze SPAR Falubazem Zielona Góra 44:46, a przed biegami nominowanymi prowadziła sześcioma punktami. Jednak znakomita dyspozycja lidera ekipy spod znaku Myszki Miki, Jarosława Hampela, sprawiła, że goście wywieźli z Leszna dwa punkty.

Wysoko przez kibiców również zostały ocenione spotkania w Gnieźnie i Toruniu. Starcie pomiędzy Carbon Startem i Lokomotivem Daugavpils otrzymało notę 4,12, a pojedynek Unibaksu z Grupą Azoty Unią Tarnów 4,10. Zdaniem naszych czytelników najmniej atrakcyjnym meczem kolejki było spotkanie pomiędzy Stalą Gorzów i Renault Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Gospodarze rozgromili rywali, a na torze było sporo upadków. Pojedynek ten oceniony został na 2,75 punktu.

Najatrakcyjniejsze mecze 4. kolejki:

MMeczNota
1Fogo Unia Leszno - SPAR Falubaz Zielona Góra4,52
1KantorOnline Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław4,52
3Carbon Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils4,12
4Unibax Toruń - Grupa Azoty Unia Tarnów4,10
5Polonia Bydgoszcz - PGE Marma Rzeszów3,75
6ŻKS ROW Rybnik - GKM Grudziądz3,45
7Orzeł Łódź - KMŻ Lublin3,35
8Stal Gorzów - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk2,75


Najatrakcyjniejsze mecze sezonu:

KolejkaMeczNota
2KantorOnline Włókniarz Częstochowa - SPAR Falubaz Zielona Góra4,55
4KantorOnline Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław4,52
4Fogo Unia Leszno - SPAR Falubaz Zielona Góra4,52
1Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unibax Toruń4,33
3Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno4,14


Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

na Facebooku.

Komentarze (2):

 • Mirror ZG Zgłoś
  Jeden z nich był też najbardziej niebezpieczny.Korzystając z okazji....Mało co mnie tak irytuje jak komentarze z serii - a zobacz sobie mecze w Anglii....OK, dla mnie może być takie
  Czytaj całość
  ściganie ale pod warunkiem że wszystkie tory robimy na wzór angielski lub też w myśl zasady - róbta co chceta.Nie może być tak że wszyscy mają tory "polskie" a Królowa podejmuje latami gości torem brytyjskim.
  • 21 GUNS Zgłoś
   Przynajmniej atrakcyjni jesteśmy...;0)Szkoda,że punktów mało...

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL